Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » MI ez, UFO? Földönkívüli?

******?! kérdése:

MI ez, UFO? Földönkívüli?

Figyelt kérdés

Kezdjük a kérdéssal... Valójában nem értek a kérdésekhez csak a válaszokhoz és azokat is hobbiból, ráadásul a kérdéseimnél szándékosan leírom a gondolataimat. Miért? Én sem tudom, az agyam mozgatja az ujjaimat, majd kivetítik a gondolataimat anélkül, hogy gondolkodnék rajtuk. Néhányszor láttam már ufós kérdéseket. Általában úgy kezdik, hogy "kiskoromban ez történt meg az történt, ezt láttam meg azt láttam, abban hittem meg ebben hittem." <<-- Én kiskorom óta csak magamban hiszek. Miket láttam? Rengeteg filmet láttam és rajzfilmeket is, olvastam... nem tankönyveket. Miért kezdtem el hinni az ufókban? Volt egyáltalán ilyen? Igazából kiskorom óta csak néhány dolog érdekelt: evés alvás és séta. Az volt az álmom, hogy életem végéig vegetálni fogok és nem avatkozom bele a környezetemben, próbálok minél kevesebb vizet zavarni. De unalmas, nem? Ekkor döntöttem, hogy hobbikat keresek, ezek között voltak az UFO észlelések. <<-- valójában csak ufós filmeket láttam és ufós cikkeket olvastam, youtube videókat néztem, hogy lefoglaljam magam... Egyszer láttam egy ufót, fényes nappal volt sokan kiabáltak, hogy: "nézd! Nézd! Nézd!" milyen bosszantó volt! Szóval láttam egy azonosítatlan repülő valamit, de nem tudtam mi az, hiába néztem filmeket. A fenébe! Gondoltam magamban. Olyan fárasztó volt, hogy ugráltak körülöttem és kiabáltak, így eldöntöttem, hogy a következő életemben elpusztítom a világot! Akkoriban sokan látták az ufót, de akkor miért nem írtak róla cikket? 🤔 Örök rejtély marad. Kedves napló... Mármint láttam az az ufót, igaz? Miután láttam vajon mit is csináltam? Ha jól emlékszem haza mentem és lefeküdtem. Nem sokkal később.... Hanyadika is van? Milyen évet írunk?Nem számít. Tehát nemrég láttam ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=S0dW2oy034Q pontosan ilyen volt, mi ez? Valódi? Nem valódi?

Megjegy.: hosszú a bevezető, igaz? Azt kérdezitek miért? természetesen azért, mert nem tudtam mit írjak hozzá. Nem vagyok valami kreatív, azonban jól tudok rizsázni.


2019. aug. 18. 17:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy órával később...
2019. aug. 18. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad gyógyszerre alkoholt fogyasztani
2019. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végre egy élőlény, de úgy látszik romlott.
2019. aug. 18. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Ufo nem feltétlen földönkívüli.

NATO kötelékben jelenleg a magyar Gripenek biztosÍtják a balti államok légterét.

Már többször kényszerítettek UFOkat a légtér elhagyására.

Igaz, később orosz harcigépekként lettek azonosítva, amelyikek nem jelentkeztek be a légiirányításnál.

.

Tehát vannak UFOk, mindaddíg, amíg nem sikerül azonosítani.

A köznapi ember még több UFOt lát, mert nem mindenki nézi meg a flyradar oldalt, hogy az éppen látott repülő honnan és hová megy.

2019. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!