Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi ez a már évek óta tartó...

Mi ez a már évek óta tartó Bödőcs Tibor jelenség Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mindenki elfogult vele kapcsolatban, nincsen neki vetélytársa.
2019. nov. 6. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látom a haja se bírja felvenni vele a versenyt, ezért hát szép lassan azt is maga mögött hagyja :)


Nem a humoristákkal van bajom, hanem a részre hajló humoristákkal, akik csak egy bizonyos oldalt akarnak kiszolgálni. És az azokkal szinpatizálokat. Szerintem a humorban nem kéne határoknak lennie. Egyformán kéne savazni mindenkit. A Heti Hetes is ezért lett egy szar a végére. Pardon, akinek egyezett a nézeteivel annak isteni műsor volt. Mielőtt támadás érne. Bagi-Nacsát- se szeretem ! Se mást ami esetleg meg Jobb-os.

2019. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%
A háztáji ellenzék is megkapja tőle a magáét.
2019. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

És valóban :)


[link]


Sokan azt írják hogy idejét múlt . Nem hiszem mert anno senki nem parodizálta kis Gyurcsi bá táncát, pedig nagyon adta magát a dolog. Most végre :DD


Na meg hogy ne legyek egyoldalú. Láttam az Orbánosat is. Azt elég jól hozta. Bár én nem hinném hogy valóban anyázott már riportereknek. De a közmondások, és a kimosolygások találóak voltak.

2019. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Mert ő nem aprózza el magát...

A teljes műsorai egy-két nagyon ritka kivétellel nem is elérhetőek az interneten.

Pontosan ezért lépett ki a Dumaszínházból is.

És ami a lényeg: a fellépéseire napok alatt elfogynak a jegyek.

2020. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!