Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szürke idegen járt az istállóm...

Szürke idegen járt az istállómban? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy meleg nyári napon észrevettem hogy az istállóban a lovak szokatlan módon viselkednek.Így hát felvettem a fila papucsom,és gondoltam végére járok a dolognak.Bementem a sötét istállóba,de nem láttam senkit vagy semmit.Mikor már indultam volna ki,járkálás hallatszott az istálló egy elkerített zugából.Az istálló-nak azt a részét egy 1.5m magas kerítés különíti el,ahova 2 ajtón lehet bemenni (első,hátsó).Mikor közelebb mentem a kerítéshez egy vékonyka lábat vettem észre a túloldalt.A láb tulajdonosa nem lehetett magasabb a kerítésnél,így elsőnek azt hittem hogy egy gyerek tévedt be.

Közelebb mentem és jobban szemügyre vettem a testrészt ami ekkor már nem hasonlított egy emberi lábra.Ennek hatására kissé megijedtem,majd kivágtam az ajtót és teljes erőből odabasztam a fila papucsomat.A stressz hatására hangosan ordítottam hogy "kur*a anyád!".Ekkor láttam hogy a papucs leppantant a tettesről és egy nagy zörej kiséretében a hátsó ajtón távozott.Utánna rohantam de mire kijutottam az istállóbol a "lénynek" már csak hült helyét találtam.Szerintetek mi volt ez?



2016. júl. 23. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ő lábára hasonlított?

[link]

Ha közel lax Lőrincihez akkor semmi kétség:

[link]

Viccet félre téve egyszerű hétköznapi földi lény lehetett. Egy gyerek, kutya, macska, nyest, stb.

2016. júl. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
szerencséd h fila papucsban voltál...
2016. júl. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
62%

En csak azt nem ertem, hogy honnan tudod hogy szurke volt? A leirasban nem emlitetted, pedig olyan nagy reszletesseggel irtad le a tortenteket, hogy nem ertem ez miert maradt ki.

Amugy tenyleg marha nagy mazlid volt a fila papuccsal. Ha sima muanyag strandpapucs lett volna rajtad biztos elhurcol es mindenfele szexualis kiserleteket vegez rajtad.

2016. júl. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Jaja, szerencséd volt, a Fila termékeket Ashtar kapitány földi szövetségesei gyártják, a papucsot átjárja a magas rezgésű galaktikus szeretet és elriasztó hatással van a gonosz szándékú földönkívüliekre, akiknek alacsony a rezgése. Mindig legyen nálad Fila papucs!!
2016. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
"May the Fila be with you!"
2016. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Valóban szürke volt? Nem lehet, hogy színvak vagy?
2016. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ET volt az!!!!!!!!!!
2016. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sw kotor fan válasza:
Én is láttam ilyet de az csak a kecske vót és felrúgott az égbe ahol egy ufó- ra pattantam és a szélvédő törlőjével lebaszott az földre mert márkátlan vólt a papucsom és szerencsére a széna bálára estem. Azóta nem viszem ki a kecskét legeltetni, és nike papucsot veszek!
2016. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sw kotor fan: melyik kotor?
2016. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnálom, DENEM
2016. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!