Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyi a matematikai valószínű...

Mennyi a matematikai valószínűsége annak, hogy Frozenből star wars spin-off lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem a Frozen 2 arról fog szólni, hogyan áll át Elza a sötét oldalra. Star Wars IX. epizódjában szerintem ő lesz az a sith nő, akit sokan Darth Reyként értelmeznek. Miért ne lehetne? Nem kell annyira komolyan venni a star wars-ot. Én örülnék neki, ha látnám Frozen Elzát Darth Elzaként a star warsban. Bár lehet, hogy csak én vagyok ennyire beteg....

2019. nov. 9. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és Frozen Elza egy dathomiri boszorkány volt, innen ered a varázsereje, a jég. Valójában az Erőn keresztül manipulálja a vizet hogy jéggé változzon. Utána összeáll a feltámadt Palpival, és rengeteg sith gyereket szül neki.
2019. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem is lenne rossz.
2019. nov. 9. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs suli?
2019. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Re:

#"Nincs suli?"

tegnap 23:58


De van, nekünk is ezt adták föl tegnap háziba! :)


Egyébként én megpróbáltam megoldani, egyelőre arra jutottam, hogy ha beszorozzuk a léceket a hópihék számával, akkor megkapjuk az Egy Gyűrűt Mind Felett, amikoris a gonosz boszorkányhercegnő a sivatagban találja magát egy lámpással, és becserkészi a cseresznyebokrot, és a tükörképével körbeszimbolikál a kert körül a Dzsungelben, hogy azután harcossá növelje ki magát; ezután répát eszik; majdpedig beszorozzuk az egészet Meridiánnal, ahol a nyuszifülő DJ zsokéskodik, és akor a háromszög karimája.


Tehát én eddig eljutottam. Remélem, segíthettem.

2019. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos szerintem 0,0000000000000000000001

Sajnos kerekíteni nem tudtam ☹️

2019. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mindenttudás4life válasza:
A matematika valószínűségszámítási alapkísérlete szerint járhatsz el. Az 1-es szám a dobókockán legyen az hogy átáll, a 6-os pedig az hogy nem. Dobj a dobókockával 150 szer és amelyik számból több van az lesz az igaz.
2019. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!