Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy epikus csatában Vágási...

Egy epikus csatában Vágási feri vagy darth vader nyerne?

Figyelt kérdés

Vader lezuhan gazdagréten a lantos utcában ahol vágási feri kihivja egy párbajra amiért ráesett a nyomdagépére.


Vágási feri használhat egy kalasnyikovot meg a windows95-öt és egy tál nyers krémet.


Vader pedig épp elhagyta a fénykardját,elfelejti használni az erőt+tönkremegy a robotlába.


Ki nyerne?



2019. dec. 11. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudósok szerint 100% hogy ÉN nyernék.
2019. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is ÉN nyernék.
2019. dec. 11. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is VágásiNÉ nyerné.
2019. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Feri, egyértelmű
2019. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Janka néni
2019. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A harc így folyna:


Feri fejbe vágja Vadert a kalasnyikovval, pontosabban Sithlord-Vágó-Szuper-GyilkosGép-2000-rel (roviden SVSZGG), amitől Vader vödörsisakja lerepül. Vader leveszi az elromlott robotlábát és Ferihez vágja, aki elkábul, de a láb a fején elektronokra és nátrium-kloridra bomlik. Amíg Feri alszik, a Windows95 betölt, de Vadernek már nem lesz ideje passziászozni rajta,mert Feri ráönti a krémet a számítógépre, emiatt Vader 682 órán át üvölt és megfullad.

2019. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Vadőr Rajz János volt az Égig érő fű filmben, ami i.e. 1979-ben lett bemutatva.

Szóval Vágási Feri, alias Charles NemChuk Norris Vadórrel, alias Rajz Jánossal?

Egy vágás és a vadőr Maywether-ré mély vödörré válik.

Már-ki

2019. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így hirtelen odanéztem, és azt láttam meg, hogy egy darab veder. Szóval, szerintem a veder lesz az.

Köszönöm a figyelmet. Illetwe, kivéve, abban az esetben nem , ha a vederhez is be van kötve az internet.

Mert ha amúgy úgy alapállaton beleszáll a veder az internetbe, akkor az úgy nem hangzik túl jól, mivel minekokán betörik a kijelző, és a mónitor.

2020. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a veder az inzerneten is talál6 módokat. :) És részt vehet különféle módo con. :)

Na jó, ez már nekem a számomra is fárasztó volt, amit az elmúlt jelenpillanatban ide írtam xD

2020. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajráf Eri!!!
2020. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!