Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek lehet nyugtával...

Szerintetek lehet nyugtával dícsérni a napot? Nekem semelyik nyugtával sem sukarült.

Figyelt kérdés

#Nap #nyugta #dícsérni
2019. dec. 21. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora volt az aznapi forgalom :)
2019. dec. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Már itt tartunk, a NAV mindent megadóztat, lassan már gyerekeket is szednek janicsárnak és egyszer egy péntek 13 után nem fizettem áfát, na mondhatom, szerencsétlen nap volt...
2019. dec. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megveszed a sörödet a tescoban majd a kapott nyugtára ráírod, hogy de szép vagy te Nap. Na így kell dícsérni nyugtával a Napot.
2019. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De minek dícsérjem a Napot? Ha meg szeretek napozni, akkor miért a nyugtával dicsérjem. Ha meg a napot dicsérem, akkor meg a nyugtával a baj, mert a nyugtától csak rosszul vagyok, pláne ha több is van, akkor meg minek dicsérjem. Pedig én megpróbáltam...
2019. dec. 22. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!