Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc szavatok, amit egy oroszlán szájából szívesen hallanátok?

Figyelt kérdés

/Hallottatok? :)


Nekem is vannak.


Onnan jött a kérdés, hogy eredetileg egy normál, rendes kérdés fogalmazódott meg bennem; hogy pl az összes oroszlánfajta ugyanazt a nyelvet beszéli-e. (Azért konkrétan oroszlán valószínűleg, mert pár napja néztem meg a 3D-animációs Oroszlánkirályt.) Na, és akkor, hogy gondolkodtam tovább, hogy náluk pl nincsenek ilyen túl nagy etikettek, tehát ők ilyen szempontból egyszerű(bb) életet élnek; nem rohangálnak munkába a buszhoz, meg nem mondják, hogy pl " a fenébe, a főnök ezt levonta a fizetésemből, pedig nem is én törtem össze", tehát nekik nincs is olyan nagy szükségük sok szóra. Tehát pl több ezer/millió évvel ezelőtt ami kifejlődött ősnyelvük, még mindig simán pont azokat a szavakat használhatják, és az elegendő nekik. És pl jelentheti azt pl minden morgás az összes oroszlánfajtánál. Mer ez valahogy így adja magát (hát így belülről jön nekik, érezték már az első oroszlánok is talán, hogy mivel tudnák legjobban kifejezni pl amit akarnak), meg tudnak pl hangsúlyozni is.


Nekem tehát tőlük ezek a kedvenc szavaim:

rezsicsökkentés, internet, reklám, szoftverfejlesztés, adatbázis-kezelés, nemzeti dohánybolt,


Nektek melyek? :)

:):)



2019. dec. 27. 17:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ződ

:)

2019. dec. 29. 21:26
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs most nem vagyok ehes mert facebookozom xddddd
2020. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
XDDD Köszi, ment a zöld. :)
2020. jan. 7. 21:41
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Csácsumicsőtészta
2020. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:D :) Ment a zöld, köszi :)
2020. jan. 7. 22:39
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok vasember


😂😂😂


Én vagyok szimba

2020. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Balasa Bence válasza:
100%

Én szoktam egy hím oroszlánnal álmodni - jóval nagyobb mint az átlag - Még egyszer sem hallottam beszélni, de ha kapnék valami jelet, hogy csak játssza a némát velem, feltenném a nagy kérdést:

- miért vagy mellettem ilyen régóta?



A válasz viszont nem tudom mi lenne, de várok

2021. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!