Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Centiméter a cent becézése...

MoneTaliMonolisAmo kérdése:

A Centiméter a cent becézése méterben?

Figyelt kérdés
Valamiért, mindig is azon rágódtam, hogy hajlik e, de most, az elmém belsejében, meghajlott ez a dolog, egy kérdéssel felétek.

#humor #favicc #pénzvicc
2019. dec. 31. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valójában Déméter istennő férje a görög mitológiában, a növekedési hormonok istene az éter világából. Déméter istenni becézte Centi-nek.


Már-ki

2020. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apró kis pohárban kiméregetett hosszúlépés fogyasztása kocsmai konditeremben száz váltószámmal, ami a bicepsz szériázása alkalmával ismeretes szilveszterkor.
2020. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Juj!! Tizenéves voltam, nem tudom, pontosan mennyi, de átmentem egyik barátnőmhöz, mind2en jányok vagyunk; na, hát, és történt egyszer, hogy elő volt neki hagyva valami magazinja. El kezdtem lapozgatni, nézem, "Jéé, képregény!" :) És akkor 50Cent, meg Eminem voltak benne talán, és akkor Eminemről már hallottam; na, az a lényeg; hogy megkérdeztem tőle, így, mivel, nem ismertem, hogy "De az Ötven Cent az valami énekes?":D:D:D És akkor erre röhög, és aszondja: "Jaj xd, olyan vagy, mint a rádióban a gyerekek.:) 'Én az Ötven centtől szeretném kéérni...'" :D:D XD

Ja meg pont egyébként még ma jutott eszembe; volt egy ilyen nagy ilyen szókihúzogatós betűhalmaz berakva képben valami vicces oldalra; és akkor , hogy mindenkinek, amelyik szót először meglátja , az a tulajdonság igaz rá. :D Merthogy ilyen tulajdonságok voltak. :) Volt ilyen, hogy "írjátok meg kommentbe' nektek mi jött ki", h "rátok mi a jellemző."

Na, és akkor egyik csajszi beírta kommentbe, hogy SZENT:D:D:D XD Tényleg ott volt a szó, de egyébként még beírták kommentben neki, hogy még folytatódik amúgy, hogy szentimentális:D:D:D De tehát neki a szent jött ki. XD :D :D

2020. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 és Emi nem volt ott ifjú lyánykorod ezen időzónájában?


Már-ki

2020. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!