Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most hallottam, hogy Németorsz...

Most hallottam, hogy Németországban tilos ólmot önteni. Szerintetek Ady is be lesz tiltva a "fülembe forró ólmot öntsetek" verssora miatt?

Figyelt kérdés

#tilos #Németország #Ady Endre #betiltás #verssor #ólmot önteni #fülembe forró #ólmot öntsetek
2020. jan. 1. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon meg a soros protokat és a soros kapcsolást tiltották be. Ki lesz még a soros?
2020. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit fog szólni Vazul ?

Amúgy ez egy ólomtlan nagy baromság :)

2020. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg hoztak egy ilyen törvényt, mert mérgező, hajnalban hallottam egy műsorban, ez nem hülyeség. Ha már ilyen hülyeséget csinálnak ott, gondoltam a Humor kategóriába be lehet tenni. Ady Góg és Magóg versét tényleg lefordították németre. Nem olvastam még, de az tényleg vicc.
2020. jan. 1. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
most nem azért de pl Magyarországon hányan öntenek ólmot pl szilveszteri hagyományként? kb szerintem senki. az, hogy betiltották, ez van, majd pótolják mással. kb ennyi a nagy veszteség. nem láttam itt népfelkelést miatta.
2020. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát népfelkelés nem lesz. De például ez vonatkozik az ólomkamrákra is? Mert hogy az elektromágnesességet tökéletesen az ólom árnyékolja le. Én csak azért látom ezt hülyeségnek, hogy ezt károsnak tartják, más káros dolgokat meg csinálnak feszt.
2020. jan. 3. 02:05
 6/7 anonim ***** válasza:
ha minden káros dolgot betiltanának kihalna az emberiség :D
2020. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Itt is nyomom a ződet még mindig 63%-on vagy. Te ragaszkodsz hozzá?

Ja, minden kários ami jó, meg minden hízlal meg egyebek.

Egyébként Ady fülébe se öntöttek ólmot, pedig lazlni akarom mondani Vazulni akart, de belecsinszkázott. Lehet hogy már Ady idején betiltották az ólomöntést a Magyar Királyságban?

Lehet hogy az ólomöntés miatt robbant ki az összes háború?

-ki

2020. jan. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!