Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A férfiakért kiállva el kell...

A férfiakért kiállva el kell érni hogy bevezessék a nősülés előtti legénykori nevet a hivatalos iratokon. Jó ötlet szerintetek? Ki mit választana?

Figyelt kérdés

#névválasztás #bevezetés #egyenjogúság #legénykori név #hivatalos iratokon
2020. jan. 2. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen!

Egészen fellelkesültem, mert mégiscsak hallatlan, hogy a nőknek lehet lánykori nevük, de a férfiaknak legénykori meg nem, micsoda igazságtalanság, hát hol itt az egyenjogúság?!

Tovább is mennék, például engem szexuálisan több nő is zaklatott már, egyet még feleségül is el kellett vennem, hát nem botrányos?

Be fogom perelni az egész Palatinust, mert ha kimegyek a strandra, akkor rögtön szexuálisan zaklatott leszek, pedig ugye mindig csak arról esik szó, hogy ezt a producert, meg azt a színház-igazgatót elítélték zaklatásért, pedig szerintem egy több százmilliós film női főszerepéért tízezrével zaklathatták szegény producert a színésznőcskék, sokat ígérően villogtatva bájaikat.

Azt is sérelmesnek tartom, hogy a kórházakban a férfi osztályon nincs például szülészet, ez tűrhetetlen diszkrimináció!

Vagy ha egyszer mozgássérült leszek, akkor olyan WC-be kell majd járnom, amit nők is használnak - fújjj - követelem a férfi mozgássérülteknek a külön klotyó felállítását.

Előre férfitársaim a férfiak egyenjogúságáért folytatott küzdelemben!

Ott vannak a tamponreklámok is, soha nem láttam még egyetlen egyet sem olyat, ahol férfival reklámozták volna a vattát. Szemétség!

Szegény Ádámnak is elégtételt követelek, amiért komoly műtéten kellett átesnie, hogy kivegyék az oldalbordáját Éva megcsinálásához és semmi kárpótlást, térítést, javadalmazást, vagy egyáltalán elismerést sem kapott ezért, így vagy tegyék neki vissza az oldalbordát, vagy Évának is tessék kivenni!

Most mondjátok meg - nem felháborító? -

2020. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megy a zöld, megy a zöld.

Szemizom izgatás. Szerinted ez jó jogi kifejezés? Előre megfontolt szándékból elkövetett kényszernősülés.

A tamponra eszembe jutott, vissza kellene állítani a tamponállókat és ki is kellene írni rájuk.

Éváét is igazad van, ki kell venni. Mit csináltassunk belőle? Vagy szülés helyett oldalbordázódás? És akkor megvan oldva a szüléssel való férfi-hátrány?

2020. jan. 2. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:

A szemizdatika erre a megoldás.

Bizony, be kellene tiltani a nők csábos megjelenését az esküvő előtt, utána már - nagyon helyesen - nem szokott előfordulni.

A tamponálló az kimondottan jó ötlet, mert az asztalra kihányt sört valamivel fel lehetne itatni, ami mindig is probléma volt.

A borda az tényleg jó a szülés helyett, így ha megkérdezik valakitől: - milyen bordában szőttek?-, akkor mondhatja, hogy apáméban.

Az jutott a strandról eszembe, hogy van ez a tanga bikini, amelyben az a leginkább frusztráló zaklatás, hogy a felső piciny rész miatt nem láthatóak teljesen a mellbimbók, illetve az alsó madzag is kicsiny árnyékot vet, így aki ilyet visel, azt kötelezni kellene ezen akadályok eltávolítására.

2020. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A szamiz-szeimzdatát felvesszük a beadandó interfellációnkba.

A tamponállót a talponállókra is ki kellene írni szerintem.

Igen! Ez az! És amikor az ilyen agresszív szemideget elkövető hölgy eltávolítja magáról ezeket a szemérmetlen izgató bikini tangákat mindig felcsendülne a Bikini együttes Tanga, tanga, elpattanga dala! Még a dalt meg kellene írjuk, de szerintem ez ünnepélyesen szép lenne, hogy ne szemérmetlenkedjen tangában! Igazad van!

2020. jan. 3. 00:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Szemizgatika a tudományág neve.

A tampont lehetne okádás előtt benyelni, majd a félreeső helyen a madzaggal kulturáltan eltávolítani a csandát, ez mérföldkő lenne a részegeskedés kultúrájában és éppen itt lenne az ideje.

A dalt én cirmollban kezdeném, de fiszdúrban fejezném be stílszerűen, mert a stírölés során is ilyesmi folyamat játszódhat le.

2020. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Zseniális ötleteid vannak. Szerintem Te már készültél, ha én nem írom ki, kiírod.

Szemizgatika. Ez nagyon jó. És ezt össze lehet kapcsolni mint bőr- és szemizgatikaként? Mert van már egy bőr- és nem idegbeteg tanszéklet, ezt bővíteni kellene.

Ez a tampon, ez zseniális, ma add be a találmányiba, mert ha interfelláció sikerül, erre építjük a dübörgő gazdaságunkat. És nem lesz hányattatás, nem hagyunk senkit magányosan hányni, csak tamponnal.

Te, és a cirmoll meg a fiszmoll után pihenésként nem lehetne durmolban befejezni. Mondjuk annak a tételnek a címe az lenne hogy: Rászunnyadva?


-ki

2020. jan. 3. 00:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami a durmol hangnemet illeti, egész éjjel erről álmodtam, amíg durmoltam, miképpen lehetne megvalósítani, mert ugye a kettő üti egymást, vagy dúr, vagy moll, de ha egyszerre minden hangszert megdupláznánk és az egyik dúrban, a másik meg mollban játszaná ugyanazt a darabot, akkor az mégis megvalósítható lenne, természetesen a kísérettel egyetemben, csak a szükséges helyeken térne el a hangzás, így gyönyörűen lágy, melankolikus moll dallam keveredne a harciasan kemény dúr hangokkal. A zenekart alvajárókból kellene toborozni és a karmester is horkolással, meg apró horkantásokkal vezényelhetné a partitúrát.

A tamponnál viszont figyelembe kellene venni, hogy habár így már férfiakkal is érdemes lenne reklámozni a terméket, sajnos az alkoholista nőszemélyeknél problémák adódhatnak random időközökben, ugyanis apró vércseppeket hintenének jártukban, így amennyit nyerhetnénk kultúrában a vámon, annyi veszne el a réven, de hát a fejlődés mindig áldozatokkal jár.

Ami a bőrbárt illeti, én haragszom rájuk, az apró kis lapos tenyészetekhez való brutális hozzáállásuk miatt, szerintem szólni kellene az Állatvédő Ligának, mert gondolj csak bele, ha teljesen kihalna ez a pirinyó állatfaj, az mekkora borzalmas veszteség lenne az egész emberiségnek, sőt a teljes ökoszisztémának. mert mi lesz, ha felmelegszik a klíma, mi pedig itt állunk majd lapostetű nélkül! Ugye? Kész katasztrófa!

A zsenialitásra szemlesütve és arcpirulva be kell vallanom, hogy a legénynév kétségen kívüli frenetikus gondolata nem jutott eszembe, még a közelében sem jártam, bár nyolcadikos tanárom egyszer régen Pitagoraszhoz hasonlított, amire a közelmúltig büszke voltam, de Donát tízes listájából megtudtam, hogy valószínűleg nem is élt, csak egy legenda a pasi, így hát most sejtelmem sincs, kinek köszönhető az A négyzet plusz B négyzet az C négyzet ismert formula, amely lehetne a dalunk alapmotívuma - ABC - hangokkal és a föléjük biggyesztett kis '2' szám jelezné azt a kottában, hogy durmollban kell játszani, vagyis két szólamban, amint azt fentebb már jeleztem.

Az szerintem nem kétséges, hogy a közönség is azonnal szapora álomba szenderülne tőle,így talán a kényelemről gondoskodva a Zeneakadémia nagytermének a székeit ideiglenesen ágyakra kellene cserélni a nagyobb élmény kedvéért.

2020. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, hogy humor kategória, de ez a gyakorlatban azt jelentené, hogy minden hivatalos papíron kétszer írhatod le ugyanazt a nevet, hiszen a férfiak neve – néhány extrém esetet leszámítva – az életük során nem változik. Szóval nem igazán értem, mi ebben az egészben a vicces, azt leszámítva, hogy a "legénykori név" kifejezés önmagában nézve valóban jól hangzik.
2020. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1 3 5 7# én már annyi zöldet nyomtam hogy beződűt a szoba fala a szőnyeggel együtt, mégis maradt a 63%-od, nem értem.


Szóval a durmolt úgy kell hallgatni ahogy én el szoktam aludni, mindkét fülemben fülhallgató és mindekttőbe más más hangnembe megy a dolog. Ettől gyönyörűen katatón lesz az egész, Bartük már láttam hogy köborol, mert idegesíti hogy nála is van katatónabb zenei hatás. Egyébként egyetértek.

Nem számoltunk az alkoholista nőkkel, mert ha fölső tampont is használnak, akkor ugyebár megbillen az egyenjogúságunk, és akkor mi a fülünkbe is viselni fogunk, mert a dobhártyánk is beszakadhat ugyebár. Hosszú procedúra lesz ez.

A lapostetű délről jött, mert nálunk a házakon sátoros tető van, lévén volt esősebb éghajlatunk. És a hajlatunkban ezért jelenhettek meg kinek igen kinek nem a lapos tetők, azaz magyarosan lapos tetűk. Igazad van, gondozni kell őket, nehogy kihaljanak és akkor a pillangóeffektus (akitől elkaptuk netalán, meg mást is az nemi-deg-beteg gondozóhoz) módjára pusztul ki az emberiség is egy tamponállóban.

Szerintem Pitagorasz egy montenegrói ételféle volt - gorasz pitában, azaz hegyi pita - aztán a pitákból emeltek négyzet alapú oszlopokat - a pitába is - amikor kivitték a vendégnek. Így aztán a legamagasabb pincér amekkora pitaoszlopot át tudott fogni, az volt az átfogó, a piták meg a négyzet, az egyenlő volt a két alacsonyabb pincér pita kivitele és pofájuknak a befogásának a négyzetével. Hát kedves válaszoló társam, én most kiizzadtam a tampont a gyomromból mire ezt a szép számítást ki tudtam számolni.

Persze kotta józanul. És igen a kottában jelölni kellene, hogy egy oktávval, egy kiokádott tamponnal emeljük-e a hangsort.

Van még dolgunk, csak haladnunk kell a legénybúcsús úton.

Tényleg, a búcsúk, vásárok mellé kellene országos legénybúcsúkat rendezni, sőt agglegénybúcsúkat, és akkor beiktathatnánk az agglegénykori név használatát is. Mondjuk legénykori név: Szabó Pityu, nőzött (a nőknél férjezett)név: Szabó István, agglegénykori név a szerencséseknek: Szabó Pista bá'

Mit szólsz?

Kedves #8 fentebb látod, hogy nem azonos a legénykori, a nőzött, és netalán agglegénykori név, a válasz itt van kérdésedre.


Már-ki

2020. jan. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!