Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szóltok hozzá kétkedők...

Mit szóltok hozzá kétkedők hogy már hivatalos videó bizonyíték van a Kunszigeti fanyüvő létezésére?

2016. jan. 18. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hivatalos. Azonkívül már elkéstél, mert korábban kiírtam kérdésnek.
2016. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
linkelje be kérem
2016. jan. 18. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a mátranováki fanyűvőben hiszek. Nem abban a görnyedt fafaragóban amit a tévében mondtak fanyűvőnek, hanem abban a "változatban" amitől például az erdőben motorozó kamaszfiúk megrémültek. Az elmondásuk alapján meg lehet azt állapítani hogy nem kamuznak vagy nem embert néztek jetinek. Meg aztán a Kékfényben is bemutattak egy Magyarországon talált emberszerű csontvázat, amit a szabadban találtak és a vadállatok leették róla a húst. Viszont annak a bemutatott csontváznak hosszú karjai voltak és négykézláb is tudott járni a szakértők szerint. Na a rendőrség jegyzőkönyve már bizonyíték.

De ezen a filmen van egy gyanúm hogy megijedt a filmezőtől egy fatolvaj. Sokat járom a természetet még éjszaka is erdőkben és sok fatolvaj ijedt meg tőlem, néha kölcsönösen megijedtünk egymástól. Utólagos beszélgetésünkkor elmondták hogy nem azért ijedtek meg mert rendőrnek néztek és mert hátha lebuknak, hanem mert éjszaka eléjük kerültem mint emberszerű lény és nem tudták hirtelen hogy mi vagyok, hisz éjjel nem számítottak emberre. A mozgásuk és ijedtükben történő menekülésük hasonlított a filmen láthatóra. Első ránézésre tényleg földönkívülinek nézte őket is az ember, vagy jetinek.

A videó mikor készült? Teleholdkor? Mert a mátranováki fanyűvő az éjszakai hold fényénél szokott aktív lenni.

Én egy másik 66 %-os vagyok de a kérdés ez az:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__7487..

2016. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenesetre azt javaslom hogy aki teheti az menjen ki bekapcsolt kamerával a Győr melletti Kunszigetre, főleg teleholdkor, mert egyáltalán nem biztos hogy csak fatolvajt fog látni. Addig nem lehet biztosat mondani míg ki nem derítjük az igazságot.

A rendszerváltáskor megugrott a hajléktalanok száma. Ahogy a Hanyi Istók korában is sokan éltek a természetben, például a sanyargató urak vagy a katonai behívó elől bujdosva. Az ott megszületett gyerekek közül előfordulhatott olyan akik soha nem kerültek a civilizációba, hanem a természetben állatok módjára nőttek fel. Ahogy vélhetően Hanyi Istók is. Tehát ma nincs kizárva az ilyen vadon élő embertársunk lehetősége.

2016. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!