Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Anyám nem tudja elviselni,...

Anyám nem tudja elviselni, hogy a fia egy 95 kilüs maciemberré vált, aki csak annyit tud mondani, hogy "talofa". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#medve #Tuvalu #talofa
2020. jan. 6. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kend be mézzel, hiszen a mézes mázas szavak mindig jobban csiklandozzák az ínyt.
2020. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a talofa a 95 kilód eredménye? Nálam nem jött, amikor felmentem ennyire... Most vissza kellene mennem 95-re, hogy átéljem a talofát. Hát, anyukád gondolom hasonlóan meditál ezen.

Szerüntem ülj fel egy talofára, mint az indiai fakírok és ne egyél egy hétig, csak mannát vagy mi a túrót. Aztán majd meglátod...


Már-ki

2020. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kiszámoltam neked. A tarifa ennyi 12334567ml,égrmmlémléfmldmdnfkdmfmk 我在油漆中使用了饱和度。 地铁松动了。6286IIICVXXXMLDDDCC+++!!!! Abdi tuang kéju saben dinten Ho fatto il profumo preferito della nonna dalla farina. Hira efa nanadino dia tsy mitomany intsony amin'ny rivotra satria namporisika anay izahay.


Nagyon szívesen, hogy meghallgattad a válaszomat.

:):):)

2020. jan. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*Ja csak mer mindig ezt kérdezgeted anyádtól hajtogatod.

:):) Csak te ez latinul van. :) Ő nem értegeti ezt a nyelvezetet.

2020. jan. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*De egyszer egy pillanatig megértette, csak nem folytata.
2020. jan. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kisfiam, TALOFA!
2020. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most esett le!!!

Te a Tuvalui Főmoderátor vagy!!

Toupou talofa tupapahu!

Ott ez a 95 kg kevés, 395, az már jó.


Már-ki

2020. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!