Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gyakran hallom viccekben "Én...

Gyakran hallom viccekben "Én ne tudnám? Fogd meg a söröm. " Csak ezeket a vicceket nem is értem, mit akar mondani ezzel a kifejezéssel?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 21:33
 1/4 Bandit87 válasza:
79%
Ezek a mondatok után szokott következni hogy egy piás vsakazértis megitatja hogy igenis meg lehet valamit csinálni amire mások azt mondják lehetetlen. Vagy valami baromság következik.
2019. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
100%
Egen. A kocsmai hetvenkedés, amikor az illető meg is mutatja, hogy ő tudja, de ehhez a szabad kéz érdekében valaki fogja meg a sörét.
2019. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
A fogd meg a söröm azt jelenti hogy az illető meg tudja csinálni az adott dolgot,mert ugye kell hozzá szabad kéz. Persze ha ell kell magyarázni akkor úgyse lesz már vicces.
2019. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lazar86 válasza:
Nézd meg az Action point - extrém vidámpark című filmet ! Ott megtalálod a választ .
2021. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!