Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Végülis a Hold lapos lehet?

Végülis a Hold lapos lehet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Hold az csak egy hologram, Trump vetítteti oda, nem is tudtad? :)
2020. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, trumptam.
2020. jan. 10. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis létezik a Hold. Es sajtból van!
2020. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lapos. Tudom, mert szoktam kapálni ott. Van egy nagy telkem a szíriusziak utcájában. A szomszédom egy kicsi szürke reptilián. Tök hülye, de jópofa csillagrombolókat hajtogat a gyerekemnek. Most az Alfa Centaurin nyaral az óvodával.
2020. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tányér, akár a Nap is, ezt onnan gondolom, hogy télen, amikor a Nap tányérjának az alja mögött vagyunk, akkor sokkal sötétebb van, mert lefelé nem világít olyan jól a Nap, mint felfelé, ezért van télen hidegebb is.

A csillagok meg pici lyukak a kárpiton, öreg jószág már ez a díszlet, kicsit kopottas és valami háttér-világítás átüt rajtuk, de azt nem hiszem, hogy tényleg akkora bazi nagy lehetne a világ, mert ugyan ki tudna akkora fekete függönyt szőni, hát nem igaz?

:)

2020. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapos. Régen mindig levertem a tányért otthon, ha mosogattam. Az olyan volt mint a fogyó Hold. Először lapos kerek, aztán egyre laposabb, terett (pestiesen írva).


Már-ki

2020. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém? Az én holom? Hát, nemtom, menj be a holoszobába (hol a szoba??), és kérdezd meg.
2020. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ezért tud csak laposelemmel működni, ám ezt időnként cseréli a nagy 42, de mikor lemerül, akkor tapasztalható az újholdként emlegetett jelenség. Viszont sajnos csak lassan tud újra beindulni, így mire teljesen világít újra, egyből kezd máris merülni. Sajnos elég ritkán éri el azt az állapotot, hogy teljesen égjen, ezt köznapi kifejezéssel teliholdként emlegetik. 🙃🌼
2020. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jut eszembe... Persze hogy lapos. Laposelemmel működik, azért világít, aztán cserélik a laposelemet.


Már-ki

2020. jan. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!