Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A barátnőm 2, de sokszor van...

A barátnőm 2, de sokszor van hogy 3-4 órával hamarabb elalszik, mint én. Mit javasoltok, hogy valamilyen aranyközéputat találjunk? 20/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen rosszul érzem magam minden este, hogy egyedül fekszek az ágyban úgy, hogy semmi fáradtság nincs bennem, és 2 órán át mást sem tudok csinálni, minthogy egyedül nézzék filmet, vagy nyomkodjam a telefonom. Barátnőm 10 és 11 óra között elalszik, én meg éjfél-1 között. Mit gondoltok erről? Tudom az a normális ahogy ő csinálja, és nem kellene éjfél után kukorékolnom, de egyszerűen nem megy. Az nála szóba sem jöhet hogy később aludjon el, mert akkor nincs meg a napi 8 óra alvása állítása szerint. Mit tegyünk? :(

2020. jan. 16. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És miért baj, ha egyedül vagy?
2020. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Te ezt a humor kategóriába szántad vagy elírtad?

Ha nem humor, ne foglalkozz vele, nem lesz jobb, nézd meg az írásaim, sokszor hajnalig is írok. Ne erőltesd az alvást. Szoktak alvásdiagnosztikát csinálni, szedtem melatonint egy ideig, állandóan ásítoztam tőle, már majdnem kiugrott az állam, de aludni nem bírtam. A házaséletben nem okozott gondot. Ha neked se, akkor nézd a tévét vagy valamit olvass, stb.

Te most ezt komolyan kérdezted, mert itt nem szoktak komolyan válaszolni, csak ha eltévedt valaki. Én sem.


Már-ki

2020. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A humor kategória véletlen, elnézést. És igen, komoly hangsúllyal tettem ki a kérdést. Nem érzem így jól magam, hogy egyedül vagyok. Próbáljam ki az altatót, Vagy többet ártok vele, mint használnék?
2020. jan. 16. 22:56
 4/16 anonim ***** válasza:

Gyógyszerekkel biztosan ne mérgezd magad...

Tényleg két megoldás van. Nem alszol, vagy elfárasztod magadat. Nem hiszem, hogy ne tudnád kibírni egy kis időt egyedül.

Másik szobátok van?

2020. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egész nap alig beszélünk, így este van alkalmunk igazán együtt lenni és beszélgetni. Félek hogy hosszabb távon ezt nem fogom tudni megszokni.
2020. jan. 16. 23:06
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy szobában alszunk, egy ágyban, nincsen másik szoba.
2020. jan. 16. 23:06
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Akkor se tudsz mit csinálni. Ha igazán szeret megveszélitek abban a keskeny sávban a dolgaitokat. Lucifernek igaza van, semmit se ér a gyógyszer. Gyerekkorom óta nem tudok éjjel aludni, csak hajnalban, megoldható.


Már-ki

2020. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Konyha, vegyél kényelmes széket, kimész a konyhába. Én csináltam ezt, bár volt másik szoba, de a konyha jobban tetszett éjjel.


Már-ki

2020. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm szépen a válaszokat, megy a zöld pacsi, Szép estét:)
2020. jan. 16. 23:13
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Beszélj vele, úgy osszátok be az időt hogy egy óra alatt megbeszéljétek a dolgokat. Egyébként is lehet beszélgetni, segítesz neki vacsoránál, stb, ezernyi mód van rá.

Ha igazán szeretitek egymást emiatt nem megy tönkre egy kapcsolat. Ne vonjátok egymást felelősségre, hanem a megértés felé vigyétek a beszélgetést, hogy hogyan oldjátok meg.


Már-ki

2020. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!