Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A barátnőm 2, de sokszor van...

A barátnőm 2, de sokszor van hogy 3-4 órával hamarabb elalszik, mint én. Mit javasoltok, hogy valamilyen aranyközéputat találjunk? 20/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen rosszul érzem magam minden este, hogy egyedül fekszek az ágyban úgy, hogy semmi fáradtság nincs bennem, és 2 órán át mást sem tudok csinálni, minthogy egyedül nézzék filmet, vagy nyomkodjam a telefonom. Barátnőm 10 és 11 óra között elalszik, én meg éjfél-1 között. Mit gondoltok erről? Tudom az a normális ahogy ő csinálja, és nem kellene éjfél után kukorékolnom, de egyszerűen nem megy. Az nála szóba sem jöhet hogy később aludjon el, mert akkor nincs meg a napi 8 óra alvása állítása szerint. Mit tegyünk? :(

2020. jan. 16. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha nem kommunikáltok csak úgy vagytok egymás mellett az már önmagában problémák forrása lehet a jövőben, tökmindegy ki mikor alszik el.

Eltér a bioritmusotok ez még nem gond. Menj ki a konyhába és olvass, az hatásos tud lenni, a telefon élénk fényei csak felébresztenek.

2020. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igyál levendula teát, de óvatosan kezdjed!
2020. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gyógyszert semmiképp!

Olvass, tévézz. Egyébként ha fordítva lenne, és Te aludnál el hamarabb, akkor mi lenne?

Nem egyforma az alvás igényünk.

2020. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kelsz túl későn reggelente? Nem iszol túl sok kávét?
2020. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
... vagy energiaitalt, kólát, fekete)zöld teát, stb. ?
2020. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ugyan ezzel küzdöttem évekig és hiába keltem hajnalban, hogy elfáradjak + minden nap edzek, este nem ment az elalvás. Mostmár 9 körül telefon letesz, melatonint bekap, nézek valamit, de hamar kijapcsolom és megyek aludni.

(A melatonin egyébként normál keretek közt nem okoz függőséget és nem egy alibi gyógynövényről van szó.)

2021. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!