Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megtaláltam az elhagyott...

Megtaláltam az elhagyott bankkártyádat, elköltöttem az összes pénzt róla és nem elég! Teszel rá még néhány milliót?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha elég idős leszel hozzá, hogy neked is legyen, megtudod mi a pin kód, napi limit, stb.
2020. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kitaláltam a pin kódodat és a netbank jelszavad (kiolvastam a fejedből) megemeltem a napi limitet, így tényleg lefogyott, már csak fel kell töltened 🤣
2020. jan. 22. 18:07
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha börtönbe voltál ad a kormány.


Nem voltál szegregálva?

2020. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kártyán semmi pénz nincs, az önmagában csak egy darab műanyag. Egy bankszámlához nem fogsz hozzáférni, csak mert találtál egy bankkártyát.

Arról nem is beszélve, hogy a szokatlan, nagy összegű forgalmat minden normális bank ellenőrzi.

2020. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy kicsit, mert pár nap múlva szabadulok, akkor teli leszek zsozsóval.

Húsz éve ugyanis már egy szerencsétlen lehúzta a bankkártyámat, de természetesen kicsináltam, amiért nyolc évet kaptam, de tudod ilyenkor nagyon megszalad a kezem és a többit a családjáért sózták rám szerencsére, a nőkért, meg a gyerekekért, mert nagyon hirtelen felkapom a vizet, sajnos ilyen vehemens a természetem, ami jót tesz az anyagi helyzetemnek.

Szerencsére bőkezű ellátásban részesülök, így rád is gondom lesz majd, csak várj türelemmel.

Nem tudod, mennyibe kerül ma egy töltény és a gyújtóeszközök?

A karók is érdekelnek, meg kínzóeszközök, mert a hirtelen felindulás az egy dolog, ám üres kézzel mégsem lehet tisztességesen lerendezni az ilyen, ezt te is beláthatod ügyeket.

Annyira megértő vagyok, hála a korrekt állami támogatásnak, hogy választhatsz, miképpen szeretnél elmúlni ebből az árnyékvilágból?

Igazán hálás vagyok neked, mert újabb óriási vagyonhoz juthatok majd általad, ami miatt esküszöm, hogy lerövidítem a kínjaidat, három hétig sem fogsz szenvedni, bár ezzel vesztek majd pár évet, de ha lehet, a 'különös kegyetlenség' azért majd szerepeljen a vádiratomban, ha megengeded.

2020. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Menk ki Ugandába, aztán migrálj be és rögtön milliók hullanak a kezedbe.


Már-ki

2020. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Már-ki nagyúr elfelejtette hogy s.gyuri bácsi-nál kell jelentkezni a telóért meg a zsozsóért.
2020. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg, Dobrivecser nagyúr jól mondja, rákapcsolódsz a Soros-portra és HUB üzemmódban 3.0 millió forintot kapsz ha fehér a tenyered, de csak az!


Már-ki

2020. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Gyuresz bá most küldött 10 millió dutyipénzt meg 25 millió szegregál pénzt.
2020. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Akkor én is végzek önszegregációt mingyá...


Már-ki

2020. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!