Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért szikrázik a cicank?

Miért szikrázik a cicank?

Figyelt kérdés

2 macskánk van de csak az egyik szikrázik ha simogatjuk!

Rendesen kék színű szikrákat látni és csattogo hangot ad ki annyira fel van toltodve minden nap!

Mitől van hogy csak az egyik macsek ilyen?

Ő kínai műszálas? :D



2020. febr. 6. 06:32
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
64%
Nincs megfelelően földelve, köss hozzá egy vasrudat
2020. febr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Azt még nem. próbáltam, de az lesz a következő!

Most kibontottam az egyik konnektort és a fázist próbálom rá aplikalni de mindig elszalad!

2020. febr. 6. 07:22
 3/25 anonim válasza:
76%

Na amúgy komolyra véve, nemtudom:D lehet hogy a két fajta macsak szőre ennyire eltérő

De amúgy érdemes próbálkozni más öblítővel pl

Van egy fajta öblítő és ha azzal van mosva a ruha akkor a kocsi kasztnija megakar ölni kiszállásnál:D

Emellett ami még fontos lehet az a szőnyeg és a zokni anyaga, lehet feltöltődsz ahogy mész rajta

2020. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
64%
Létezik olyan hogy csúcseffektus melynek során a statikus elektromossággal töltött test csúcsain a szikrák ugrálnak. A macskaszor felfogható elvileg csúcsként. De azt nem hiszem hogy annyira szikrázna hogy már hangot ad. Ahhoz minimum pár száz volt kell. Szóval szerintem kamu a kérdés.
2020. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
25%
Nem dugtad véletlenül fel neki a Huawei töltőt?
2020. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés!

Tényleg szikrázó hangot ad ki mint a csillagszóró.

Nem nagyon érdekli a macskát de sötétben az elég látványos.

A ruha mindegy mert ha meztelen vagyok akkor is szokott szikrázni és az öblítő, mosógel kombo évek óta ugyanaz.

Ja és a másik ugyanolyan szőrű, színű macska miért nem produkál ilyen jelenséget?

Tényleg nem értem a dolgot!

2020. febr. 6. 08:31
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu, nálunk is ugyanez van, sztatikus feltöltődés miatt állandóan pattog, ha simogatom. Szerencsétlen már néha nem mer a közelembe jönni, nyilván fáj neki, ha épp a fejénél "sül ki". Ha én megérzem a csípést, neki kellemetlebb lehet. :(


Korábban nekem is volt kérdésem erről, akkor az öblítőt és a gagyi ágyneműt okolták a válaszolók, én betudtam az ágyneműnek, de ha a jobb minőségű nem műszálas van fent, mostanában akkor is pattog, sőt ha már lent simizem a földön, akkor is.

Nyilván velem van a baj, és nem a macskával, szóval én "rázok"; csak még nem fejtettem meg, mi. :D

2020. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne a fázist applikáld rá, hanem a nullát.
2020. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos tanácsot nem tudok adni, de fel tudnál tölteni egy videót? :D Ezt látni akarom. :D
2020. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ő paks2
2020. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!