Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetes kis cicánk 1hete van...

Llledaaa kérdése:

10 hetes kis cicánk 1hete van nálunk. Kinn van a terszunkon este beengedjük. A teraszon van egy macska alom. Ügyesen belejár. De sajnos a fekhelyére is oda piszkit. Kisebb /nagyobb dolgot is. Ezt miért? És meddig csinálja?

Figyelt kérdés
amikkr otthon vagyunk figyelünk rá. nem. nahyon megy el a teraszról. ha nem vagyunk otthon egy jó nagy ketrec van rárakva. pár óra max. meddig kell még így védeni hogy ne csavarogjon el (vagy haza is jöjjön) vagy egy nagyobb állat bántsa.
2019. aug. 29. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha estére bemehet, akkor nappalra miért nem? Bent lenne a legjobb helye. Ott lenne legnagyobb biztonságban!
2019. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsátok bent ha megoldható.renngeteg szenvedéstől menthetitek meg,és sok plusz cicaévet is kaptok
2019. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek kellett macska, ha még a házba se engeditek be, hanem inkább ketrecet raktok rá?
2019. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem fogom magam rosszul érezni mert kinn tartom a macskát. nem ő az egyetlen kinnti macska a világon. nem is értem a konkrét kérdéseimre nemtudtok tanácsot akkor unatkozásból nem kell irogatni! szép napot!
2019. aug. 30. 06:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem unatkozásból,csak a jobb érzetű embereknek már tele van töke az olyan ellágyult bogyós málnalekvár agyú emberekkel,mint te.

Pár két múlva meg jön a kérdés,hogy a cicát elütötték,a szomszéd kutya széttépte,valaki megmérgezte,ellopta,szétverte stb stb. És olyankor te fogod kikérni magadnak,hogy ezt a te macskáddal nem lehet.


Meg ketrec? Könyörgöm. Nem hiszem el,hogy 5 ezer forintot sajnálsz egy kis csirkehálós kinti kifutora,meg pár darab fát macskaháznak. Nagy az isten állatkertje,az biztos. És itt nem a macska az egyetlen állat.

2019. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pont egy csirke hálós építményt neveztem ketrecnek, nem jól fogalmaztam ezek szerint. mit gondolsz? hörcsög ketrecbe zártam? áá... hagyjuk! kösz a segítséget! kellemes hétvégét! gondolom most hogy egy ismeretlen embert elszidhattál mindennek már az lesz!
2019. aug. 30. 10:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyien utalgatnak rá h valamit nem jól csinálsz nem kéne elgondolkozni rajta? Te csak támadsz. A macskádnak így nem jó, fogd fel. Nem tetszik? Ez van! De attól még igazunk van.
2019. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: még kicsi, ilyenkor előfordulhatnak balesetek. De lehet másik alommal és alomtálcával is próbálkozni.

Ha kinti-benti macskát akarsz, hát rendben, erről a részéről nem nyitok vitát, bár én is a benti tartás híve vagyok. De nem úgy szokták a cicákat kintre szoktatni, ahogy te csinálod, hanem az összes oltás beadatása után (ami kb. 12 hetes kor), bolhák elleni védelemről gondoskodva, szépen fokozatosan.

2019. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy meddig kell védeni, hogy ne csavarogjon el??

Élete végéig!


2002. (LXVII.) Korm. rendelet, 24. § (1.)


Az állattartó gondoskodni köteles az állat megfelelő és biztonságos elhelyezéséről, szakszerű gondozásáról, szökésének megakadályozásáról.

2019. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

# 8/9

köszönöm a választ, bolhák elleni védelem biztosítva, kapott cseppet ami 1hónapig véd. oltásokra hétfőn viszem az állat orvos által javasolt korban.

2019. aug. 30. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!