Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Emlékezzünk vissza együtt a...

Emlékezzünk vissza együtt a régi Dancsó Péterre! Mi volt tőle e kedvenc idézetetek? Emleketek, amit adott? (Persze, akik rajta nőttek fel és látták a változásását)

Figyelt kérdés
Véleményeket is írjátok nyugodtan nem érdekes, hogy Dancsó megengedte e :')

#YouTube #Péter #chxyw)64
2020. febr. 16. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Az meg ki a rák? Nem ismerem.
2020. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A régi Dancsó volt a legjobb.
2020. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Dancsó péter mindíg kap kekszet zulutól aki a kredencben lakik.
2020. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
én még 203 körül ismertem meg, akkor kezdte a videózást. Még fésületlenül volt a videókon meg a kis vukot elemezte. Nem hittem volna hogy ennyire fogja vinni. De most már nem követem nekem nagyon elszállt az egója biztos valakinek vicces
2020. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Én 13 évesen kezdtem el nézni és most 19 évesen is szeretem őt.

Nekem az a véleményem, hogy nem olyan drasztikus a változás, mint, ahogy azt az emberek látják. Arról van szó, hogy amikor levette a fekete pulcsit egyből bepánikolt mindenki, hogy "ez már nem az a Dancsó" miközben csak változásra vágyott,viszont, ha még ma is abban a cuccban nyomná a kókuszreszeléket, kredencet, reszeltsajtot, akkor meg már rég nem is lenne nézője. Meg azért mi lenne már, ha ugyan olyan lenne az ember 32 évesen, mint 25-26 évesen? És egyáltalán miről készítene még szakszerűent? Az emberek változnak. Viszont, ha belegondolsz, nincs akkora változás, régen is ugyanezt csinálta, mint most, csak nem videóklipekkel, hanem filmekkel, ugyan úgy sz.rokat kritizált, amit egyben sikerült felhype-olnia (Álom.net)

Az emberek dramatizálják túl ezt az egészet, de a 80%-nak az a baja, hogy van pénze!

2020. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
5ös :D te vak vagy? Dancsó régen emgcsinált egy rendes értelmes de szórakoztató filmkritikát, most emg trash szemétből összevág valami montázst amibe néha (összesen talán videónként 2 percre)ő is szerepel, de valahogy kiszenvedi 10 percre mindig. Minden lehetséges módon segget csinált a szájából, és az irónia valóságba fordult át...Kit érdekel a pulcsi? Szándékot hulladékgyártás lett az értelmes tartalomból
2020. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Én már inkább nézek molnár krisz féle beittasodó livot meg bartos cs.istvánt mint kancsó ptétert.
2020. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!