Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy dolgozhatnék együtt a...

Hogy dolgozhatnék együtt a kedvenc együttesemmel?

Figyelt kérdés

Jó lenne velük dolgozni majd. Tudom, 6 év múlva közel sem biztos, hogy megmaradnak, de Britney is milyen régen énekel már. ( megjegyzem, még ők is túlszárnyalták a csajt ), de ki tudja mit hoz az élet. Ha nem maradnak meg, akkor a leendő bandákkal dolgozni. Sajnos nekem nem jut eszembe semmi ilyen munka... Jól van, azt is tudom, hogy ráérek még, de apa egyfolytában azt mondja, hogy nem árt már most elkezdeni gondolkodni...

Előre is köszi 12/L



2012. jún. 2. 11:17
 1/4 A kérdező kommentje:
a zene és a dalszerző kiesik, mivel ezeket a dolgokat is a tagok csinálják.
2012. jún. 2. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg menedzser? Koncertszervezés, stb.

Egyébként szerintem inkább reálisabb munkákban gondolkodj, mert ezt szinte biztos, hogy nem éred el. Nem akarlak elkeseríteni, de nézd egy kicsit reálisabban a dolgokat.

2012. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam, hogy leendő bandákkal. >< Mivel, valami művészeti munkát akartam, nem sikerült. ( alak... ) Így, akkor legalább segítenék a bandáknak. :) Köszönöm.
2012. jún. 4. 17:09
 4/4 anonim válasza:
Talán fotós vagy model esetleg tánco... Sok sikert hozzá☺
2015. máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!