Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Április elsején milyen ha azt...

Április elsején milyen ha azt mondom barátnőmnek hogy megcsaltam? (Persze nem léptem félre, de eszembe jutott, hogy ezzel megviccelném) Szerintetek lehet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Qrva gáz.
2020. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén? Ha én lennék a barátnőd, és velem csinálnál ilyet, otthagynálak. Gyorsan.
2020. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson semmilyen szinten. Ha szeret, akkor is kiborul rajra, ha csak poennak gondolod.
2020. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz poén. Lehet, hogy azt gondolnám utána, hogy utána csak azért mondod, hogy vicc volt, mert látod, hogy milyen rossz a reakcióm. És ezután már szerintem nem tudnálak komolyan venni. Úgyhogy valószínűleg ezután már nem tartana olyan sokáig a kapcsolat. 1-2 napot még lehet gondolkodnék rajta, hogy veled maradjak-e ilyen komolytalanul; hogy nem érzed pl egy ilyen mondatnak a súlyát, vagy lehet, hogy teljesen komolytalannak és gyerekesnek is tartanálak; hogy agyi érettségben nem vagy hozzám való, ha ezzel viccelsz.
2020. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Kb. azzal lenne analóg, mintha felhívnád őt telefonon, belehörögnél, hogy elütött egy autó, és nagyon szereted, és ne felejtse el etetni a kutyát, utána pedig úgy csinálnál, mintha kilehelnéd a lelkedet, megvárnád, hogy pánikba essen a vonal túloldalán, és legalább fél percig szólongasson, végül hirtelen felkiáltanál: Csak vicceltem. Április Bolondja! Miután pedig végleg kirúgott az életéből, elvágott minden szálat és felégetett minden hidat köztetek, mindenkinek azt mondanád, hogy az volt a baj vele, hogy nem érti a viccet...Tényleg ő lenne az, aki nem érti, hogy hol vannak a viccelhetőség határai?
2020. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!