Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Még soha nem ettem, így főzni...

Még soha nem ettem, így főzni sem tudok. Földi barátnőmnek gyorsan ebédet kellene készítenem. Három fogásosat kért. Foghagyma, krém, leves. De nem mondta, milyen krém legyen, s miből készítsek levest. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi otthon a MX24-en fénnyel táplálkozunk.
2015. máj. 14. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
vagányok egy 100-ast, a többiek egy 50-est, aztán tûnés a sunyiba xd
2015. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy fokhagyma? De akkor derékszögű?
2015. máj. 14. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Krém: egy N-ufót darálj le, szórd meg egy csipetnyi frissen a szádból kikapart foghagymáva, majd 1 kiskanálnyi reptoidkivonattal habard be.

Leves: fél kilo annunaki agyvelőt ki kell facsarni és lassú tűzön 2 fényévig sütni.

2015. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem őt is rá kéne szoktatnod a fényevésre. Ha szeret megteszi. Amúgy meg a mai napig nem értem, hogy az embernek nevezett faj, hogyan tudja ezt a sok szemetet megenni...


Üdvözlettel Valaki aki szintén az MX24-gyen lakott.

2015. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!