Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a kedvencek temetőjébe...

Ha a kedvencek temetőjébe temetem a kishörimet visszatérhet? Ártani úgy se tud, mert picike, de tök vicces lenne amit működne.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mivan? Oo
2010. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi az, hogy 'vicces lenne amit működne".

Mit tud 'működni' egy hörcsög?

Meg azt sem értem, hogy miért térne vissza.

Bár a hörcsögök nagyrészt ugyan úgy néznek ki. (Jó persze, nincs két egyforma. De ahhoz, hogy emlékezz a régi hördire és össze tudd hasonlítani egy másikkal, alaposan át kell vizsgálni.) Szóval ezt arra mondom, hogy vegyél másikat és mondhatod, hogy visszatért.

2010. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az enyémet megtudom különböztetni. Az lenne cuki, ahogy elindul gyilkolászni és mondjuk szétrágja a cipődet mert mást nem tud csinálni vagy ilyesmi.
2010. júl. 25. 08:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon cuki lenne-.-

Hányéves vagy?

2010. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
30
2010. júl. 25. 17:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

későnérő tipus:D

tényleg vicces lenne

2010. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg azt sem értem, hogy miért térne vissza.


Kedvencek temetője, neked kimaradt :)

2010. júl. 26. 00:36
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

És azért, mert a kedvencek temetőjébe temeted, visszatér?

Mert akkor ha az embert a Farkasrétibe temetik, akkor nem tér vissza, de ha az Újköztemetőbe, akkor igen.

Olyan vicces...

De szerintem inkább te maradtál kint a pszichiátriáról...

2010. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Van egy ilyen film.

Nem értem miért kell egyből agresszívnek lenni, főleg, hogy nem vágod, miről van szó.

Pszichiátriával meg semmi bajom, attól még, hogy nincs olyan problémám amivel oda kéne mennem, hacsak az nem, hogy láttam egy horrorfilmet 10 éve.

2010. aug. 1. 08:04
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
istenem... a sok makacs önfejű műveletlen magát rögtön okosnak és mindentudónak gondoló emberrel teli van a bakancsom máá'! szerintem próbáld ki, de aztán ne tarts orvosi szikét a lakásban
2010. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!