Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetne még ilyen...

Hogyan lehetne még ilyen vicces magyarázatokat adni különböző tantárgyakból?

Figyelt kérdés
Szóval ugye helyesírásból van ez a "Vesszővel hogyozunk" téma. Van a történet hogy a g betű, hogy vesztette el a zöngésségét...és mik vannak még?
2011. okt. 24. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

nekem van egy viccem. Tudod mi lesz ha végzel az egyetemmel?


Átküldenek egy másik építkezésre...


tanulj meg írni ahelyett, hogy hülyeségekkel b@szod az idót el.

2011. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azért remélem rájöttél, hogy én tudok írni! ;)
2011. okt. 28. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy ülsz órán, fingasz egyet, és utána megpróbálod elmagyarázni, hogy nem te voltál... Istenem, van vmi normább kérdés? :S
2011. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rufus válasza:
Sajnálom, hogy ezt nem vettem előbb észre! Sőt nagyon későn válaszolok. Bocs :( Az előző válaszolónak üzenném, hogy amúgy szerintem is tud írni a kérdező és vele meg a kérdésével nincs semmi bajom. Engem az zavar, hogy feljöttél egy oldalra ahol olyan kérdéseket tesznek fel az emberek ami őket ésrdekli majd rászánsz egy csomó időt arra, hogy hülyeségeket irogass és utána le sz*rozod azt a kérdést amire válaszoltál. Na ezt nem értem.
2022. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rufus válasza:
Egyébként a kérdezőnek mondom, hogy nagyon régen nekünk alsóban a relációs jelet úgy tanították, hogy a krokodil mindig a többet eszi meg. Szerintem cuki és kreatív! :)
2022. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a relációs jelet megtanitották úgy,hogy relációs jel...és ehez egy vicces sztori:


Első vagy második osztály. A tanárunk hiányzik Bejön az ellentétes osztály tanárnője.Tartja a matekórát,aztán egyszer csak megszólal,hogy: ,,A hatos feladatnál ne felejtsétek el kitenni a kacsacsőrt!" Néma csönd,senki sem érti.Odamegy erre a táblához és felrajzolja.Ezután megkérdezi,hogy ,,Dehát biztos tanultátok!Hogyan hívjátok,ha nem kacsacsőrnek?" Erre 28 fő bekialbálja tökéletesen egyszerre,hogy: ,,Relációs jel!"


Amúgy hívtuk néha kisebb-nagyobb jelnek is,de főleg relációs jel volt.

2023. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*megtanították
2023. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!