Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy mondjam meg sándornak,...

Hogy mondjam meg sándornak, józsefnek meg a benedeknek hogy nekem NE hozzanak egy meleget se?

Figyelt kérdés

Van ez a három aktivista aki mindíg melegeket hoz ide nekem,de én nem szeretem a melegeket.


Hogy mindjam meg sanyinak,jóskának meg benőnek hogy nem kell nekem homokos?



2020. márc. 13. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Az senkit nem érdekel, hogy te mit szeretsz!

Tessék szeretni a hideget, meleget, LMBTQ-t, jégesőt, ködöt, talaj-menti fagyot, Babysittert, afgán bevándorlót, hajóvontát, kínai, olasz turistát és a Boston teljes hokicsapatát!

Mi van?

Te sosem játszottál homokozóban? Nem építettél homokvárat, légvárat, kővárat, a főnök titkárnője megvárat?

Csak fogadd el, amit kapsz - megköszönni nem kell, mert

Benő!

Egyszer a te fejedlágya is benő.

Mégis, mit szeretnél inkább?

Egy zsák Gyurcsányt?

2020. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Jobb lenne inkább egy tojás a sörödbe?
2020. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha pontosan idéznéd a mondás, akkor tudnád, hogy a három jópofi csóka "meleget" hoznak és nem melegeket. Azt ugye nem kell magyarázni, hogy az időjárásban való hőmérsékleti emelkedés, és a kék osztriga bár vendégei nem azonosak? ;)
2020. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te hidegen eszed a gesztenyehúslevest? Legalább márts bele japán kekszet és ne hozd szégyenre a háziszappanokat. Jesszusom, nem is kapnak tőled fizetést, nemhogy tolltartót! Szegény Jóska, homokot követelsz és nincs keféje hozzá. Sanyit meg Benőt küld ki a tésztamezőre tortellinit szedni, merthogy a vírus miatt nem jöhetnek az olasz kofák.
2020. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Óóóókééééé..
2020. márc. 13. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
József biztosan nem fog meleget hozni, már így is olyan nehéz volt a zsákja, hogy nem bírt gyorsan mászni a csatornán.
2020. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!