Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti milyen gyakran ejtitek a...

Ti milyen gyakran ejtitek a klotyóba a telefonotokat?

Figyelt kérdés
Pl.nagy dolog végzése közben, után vagy csak simán belepottyan?
2020. márc. 16. 20:51
1 2
 1/13 Lelkifroccs ***** válasza:
90%
Naponta.
2020. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok jelenleg. Amint lesz ilyen egyből írom. Eddig 22 év alatt nem ejtettem semmit a wc be, nem hogy telefont. De tényleg amint lesz ilyesmi egyből írok, hogy pl 30 évenként egyszer.
2020. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lelkifroccs ***** válasza:
91%
Azért kétlem,hogy nem pottyantottál még semmit sem a wc-be.Haha
2020. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a nadrág gombját szoktam, de mindig ki is halászom.
2020. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pohár tejbe ejtettem az összecsukós butatelefont és még mindig működik :D :D :D
2020. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve ott tartom. Ha kell, csak kihalászom és kész...
2020. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

#5

Egyszer egyik haverom nagyon részegen a régi samsung telefonját tette bele egy korsó sörbe.

(Kicsi magyarázat hozzá, a történet régi, a telefon akkor 1 éves volt, csak azok még ugye bírták a gyűrődést. Nem fogadásból vagy szórakozásból tette bele, hanem atom részeg volt és nem fogta fel hogy bele tette.)

Pár óra után kezdte el keresni a telefonját, de mivel nem találta, ezért megcsörgették, és az ott maradt korsó sörben találták meg (töményeztek, a sör nem nagyon fogyott, csak egyik ismerőse hívta meg rá).

Hihetetlen módon működött a telefon, valamint semmi baja nem esett. Később ugyan ezen átment biciklivel véletlenül, hajtott át rajta kocsival (attól mondjuk karcos lett), meg egyszer ejtette le emeletről. 6 évet bírt a telefon, utána lecserélte, bár még mindíg működött, csak ugye már nem frissült, meg 2 giga ram se volt benne.

Azért még ha akarnának tudnának szívós telefont gyártani, csak nincs rá annyira igény, meg nem is éri meg a gyártóknak. Ha évekig semmi baja nem lenne a készülékeknek, akkor kevesebb bevétel lenne, mert nem kellene csere alkatrész, meg nem vennének sokan 1-3 évente új telefont.

2020. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tejbe esős telefonom nekem is Samsung volt :D Úgy látszik régen tartós telefonokat gyártottak :D A mai okos telefonok ezt tényleg nem bírnák ki :)
2020. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ericsson T310-em ugrott egyszer a kagylóba az ingzsebemből, amikor a vécé fölé hajoltam egy kapitális jägerezés után.


Ráelőzött a hányásra, így az el is maradt.


Lemostam, akku ki, két napig szárít, túlélte.

2020. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Óránta négyszer odamegyek és nagy ívben beledobom aztán mehetek a csákánnyal szétszedni a wct mert a végén a koltyó manusz ellopja a telómat
2020. márc. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!