Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hölgyeim, lányok, volt olyan...

Hölgyeim, lányok, volt olyan eset hogy földhözvagtatok a telefonotokat vagy egyéb tárgyat és még rá is tapostatok?

Figyelt kérdés
Amikor ezt megcsináltatok utána megkönnyebbültetek?
2014. okt. 11. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyugodt természetű vagyok, semmi miatt nem vágnék földhöz ütnék szét taposnék szét valamit, a példád szerint egy telefont, ami egy hasznos eszköz. Asztalra csaptam már, téptem szét papírt. :D Meg ilyenek, de igazából semmi értelme. Levezetésnek inkább hallgatok zenét.
2014. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Idegessegében az ember sok mindent megtesz
2014. okt. 11. 14:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Tányért vágtam földhöz,de azon kívül,hogy takaríthattam magam után más nem történt.Ha ideges vagyok inkább rágyújtok.De ha nem dohányzol ne szokj rá.
2014. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer:)

De nem a földhöz vágtam, "csak" az ágyra, mert még "begőzölve" is tudtam, hogy az nem árt neki... Elég nagyot repült:), de jó helyre esett:))

Valamelyest megkönnyebbültem...

2014. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Költőnő? ***** válasza:

Egyszer régen az akkori főnököm felidegelt de vmi rettenetmód és falhoz vágtam a céges telefont.

Ma már ez elképzelhetetlen.

2014. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nem teljesen en utanna rasz@rtam de nem tapostam meg, es megkonnyebbultem tole.
2014. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves Költőnő utána repültél a munkahelyről?
2014. okt. 11. 14:56
 8/17 A kérdező kommentje:
6-os a befejezes szó szerint rás.zarás volt?Komoly?
2014. okt. 11. 14:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Hivatalos papírt téptem szét egy irodában amin ezer dolgot kellett kitölteni az ügyintézőcsaj ennyire felhúzott:D
2014. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mar-csa a csajra milyen jelzôk mentek közben?míg teptel
2014. okt. 11. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!