Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Napszemüvegben nem igazán...

Jésua ben Joszéf kérdése:

Napszemüvegben nem igazán látom, hogy: hol lehet szavazást indítani?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni mobilon hogyan kell, de nem látom bizonyos okok miatt... mert hát gondolom ti is felvettétek a napszemüveget így estére az oldal vakító mivolta miatt. Bár én pluszbam egy kabátot is felvettem, mert ettől a világoskék színtől még meg is fázok...

2020. máj. 12. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de szerintem , mivel most valamiért így szintezve vannak a felhasználók (a neved mellett látod, hogy hanyas level-en vagy; rá is tudsz kattintani), szóval lehet, hogy nem mindenkinek adtak jogosultságot a szavazásindításra; de az is lehet, hogy el kell kezdeni új kérdést kiírni, és akkor egyből felajánlja, de mondom, lehet, nem mindenkinek.
2020. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*én még nem írtam ki ilyet.
2020. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem nincs bajom ezzel a szintezéssel, sőt hasznosnak gondolom nagyon (lehetne akár több is mint 5 szint), mert így kiszűrik a "trollokat" valamelyest és hasonlókat.

De már 2-es szinttől lehet szavazást indítani, de nekem mégsem megy valamiért.

2020. máj. 12. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor írjatok nekik a címükre:


info@gyakorikerdesek.hu

moderator@gyakorikerdesek.hu

2020. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Ja most látom, hogy ez a Kérdező kommentje volt, én meg azt hittem, az egyik válaszadó is írja, hogy neki se megy, én meg ezért többes számban írtam:) Dee, mindegy; ha valaki olyanra bukkan, amit nem ért, szerintem írjon az oldi Üzemeltetőinek:)
2020. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mindig is a humor kategóriában volt vagy csak át lett mozgatva?


Ha eredetileg is a humorban volt, akkor javaslom mindenkinek, hogy eleve 2 napszemüveget hordjon egymáson, ha ezt az oldalt nézi, természetesen a dioptriás szemüveg felett!

2020. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ez a kérdés mindig is a humor kategóriában volt vagy csak át lett mozgatva?"

Azt nem tudom, a humorban volt-e eredetileg; de amúgy full komoly volt; mert amíg nem volt ez a "sötét kinézetre váltás" -opció addig tényleg kifolyt jóformán a szeme az embernek, olyan vakító volt ez az oldal.

Talán humorba szánták, de ez ilyen "keserédes-humor." Bár, nemtom, azt hiszem, talán mégsem a humorban volt legelőször. Vagy lehet, hogy amikor én följöttem, akkor már mégis át lett rakva. Az a baj, hogy már nem emlékszem; viszont tetszik a hozzászólásod :D (1.,2.,4. voltam:))

2020. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

;-)


Talán a kérdező majd megírja, hogy eredetileg melyik kategóriában volt.

2020. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, erre én is gondoltam. :) (1.,2.,4.,5.,7.vagyok:))
2020. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!