Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az oldal statisztikája szerint...

Balogh Vajk kérdése:

Az oldal statisztikája szerint az All-time Toplistán - 213 pontal 0. vagyok, - ez alapján joggal gondolhatom, hogy èn vagyok az oldal Origója?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem nagy O, mint Origó, hanem nagy nulla. Az All-time Toplistán egy nagy nulla vagy.

A helyezésed? A computer nem is tud elszámolni olyan sokáig. :D

2020. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jav.: Az All-time Toplistán egy nagy nulla vagy és pont. :D
2020. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, kb. 30000 pont alatt fel sem kerülsz az 500-as listára.
2020. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Sajnos nem tom.

A 26. helyemről nem látszol jól. :D


Amúgy szerintem az utolsó helyezett az oldal omegája, az első az alfája.


Akkor te leehtsz a Q betű. Kérdezd meg a csajokat, az mit jelent.

2020. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Abszolút nulladikként az a véleményem, és ebből a pozícióból nyugodtan kijelenthetem, hogy a gyakorikérdések.hu pontrendszere nem a jó, vagy hasznos válaszokat díjazza, hanem azokat, amelyek úgy jellemezhetőek, hogy híven követik a birka-szellemiséget, tehát nem az igazság visszaadására törekednek, hanem, hogy hasonuljanak a többi, e kérdésre adott válaszokkal.


Részlet a pontrendszer szabályzatából:


"hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e"


- Mióta baj az, ha az embernek van ellenvéleménye?

2020. máj. 25. 16:00
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

"a gyakorikérdések.hu pontrendszere nem a jó, vagy hasznos válaszokat díjazza, hanem azokat, amelyek úgy jellemezhetőek, hogy híven követik a birka-szellemiséget, tehát nem az igazság visszaadására törekednek, hanem, hogy hasonuljanak a többi, e kérdésre adott válaszokkal."


Egyrészt az ellen nincs mit tenni, ha az emberek az értékelést nem objektív választás alapján nyomkodják, hanem tetszés szerint, randomban, vagy csak pontgyűjtés érdekében.


Másrészt pedig valahol érthető az is, ha az "értékelés értékelése" a többségi elvre alapszik. Benne van a feltételezés, hogy a többségnek van igaza, ami néha, esetleg gyakran téves, de mi más alapján lehetne? Úgy lehetne csak máshogy, ha lenne egy pártatlan, szakértő döntőbíra, a zöldek-pirosak értékelése meg az alapján lenne plusz-mínusz, hogy ő melyiket választja.


Monjuk aki objektíven akar értékelni, az nem azt nézi, hogy amit rányom, az plusz vagy mínusz pont lesz neki, hanem azt, hogy mi a valós véleménye, még ha szembe megy a többséggel, akkor is.


Én speciel tojok rá, hogy az értékelésem mínusz vagy plusz pontos lesz, többségi vagy kisebbségi vélemény.

2020. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!