Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan menjek feleségül egy...

Hogyan menjek feleségül egy üveg borhoz?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy utána úgyis meginnám, és az tökre hasonlít az átlagos házaspárokra. Úgy értem; a nő elpusztítja a férjet. Viszont ahogy iszom a 2 literes kannás boromat, így egyre csak fogy elfele, de meg akarok Vele esküdni, annyira tetszik. Pont jó testes az üveg is, tele élettel! Sőt, még boldoggá is tesz, annyira de annyira akarom Őt! Előbb, amikor öntöttem a poharamba egy részét, annyira gyorsan öntöttem, hogy a számba spriccelt! De imádom. Őt akarom, érzem! Míg elfogyasztom, hallgatom Essemmtől A Világ Elől című számát, és egyre jobban sajnálom a boromat. Igaz, néha szédít, de hát tipikus pasi, meg kell hagyni. De akkor is Ő az igazi számomra. Szerintetek hogyan tudnám megvalósítani, hogy Vele maradjak? 18L
2020. jún. 11. 08:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Vegyél még ugyanolyan borokat és azokat idd, ne a vőlegényedet. (Már ha ez nem számít megcsalásnak)
2020. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez jó kérdés... :/
2020. jún. 11. 08:51
 3/11 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy ő is viszonozza az érzéseid? Akkor veled maradna, és nem fogyna el.
2020. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Néha vissza akar jönni hozzám! Ha értitek...
2020. jún. 11. 09:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Balázs, jaj de lírai vagy ma.
2020. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy hívnak, kikérem magamnak!
2020. jún. 11. 12:08
 7/11 Wadmalac ***** válasza:

"Néha vissza akar jönni hozzám! Ha értitek..."

Na jó, ezért már megért idekattintanom, ezen felröhintettem.

2020. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na hogy is mondjam..

Nem baj, ha szexista és erotikus lesz a válssz?

az üvegnek keskeny hosszúkás a szája...

Ennyit a nászéj kivitelezéséről.

Aztán ha nem adnak össze a borral, hivatkozz a liberális szabadság jogokra, ahol nem lehetnek korlátok.

Ha meg még úgy se adnak össze, akkor éljetek egütt a kemény hosszú szájú borosüveggel! :)

2020. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit k8hagytam, azért csak az üveggel, mert addigra a nászéjszakán már biztosan kiszopogattad a tartalmááát. ;)
2020. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na de én nem a külsejéért vagyok oda! Nem kell egy kiszipolyozott hulla.
2020. jún. 13. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!