Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közeleg a párom születésnapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béluskaah kérdése:

Közeleg a párom születésnapja, és szeretném őt meglepni egy olyan ajándékkal ami egyedi. Eddig minden ajándéka egyedi készítésű volt. Esetleg tippeket adnátok amiből összetudok hozni valami különlegességet?

Figyelt kérdés
Eddig fából és üvegből dolgoztam neki szépségeket. Csajok. Ti minek örülnétek?

2015. aug. 18. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

En hihetetlenul orulnek egy szal viragnak, egy uveg bornak, meg egy vacsinak. Nem kell draga etterem, eleg a mi konyhank!

Egy kis romantika kettesben. Sztem tobbet er barminel!

Hs foznel neki vmi finomat, gyertya...stb ez is lehet sajat kezu es egyedi

2015. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szex csekk. Csak egy nyomtató kell hozzá.. Készíts egy csekk fűzetett amibe másolj ki pár képet a Káma szutrából . Egy két oldalra írd rá ha tudod mik a titkos vágyai .. (ezeket majd később kipróbálhatjátok ). Készíts hozzá esős napokat , joker napokat ,és egy két oldalra olyan pasik képét akikért oda volt (Énekes ,színész stb.). A csekk füzet lényege ,hogy letéphető legyen és bármikor betudja nálad váltani. Masszás napokat is tehetsz bele.
2015. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hú, ez tök jó, szeretnék a párod lenni.

Nekem kapásból egy ékszeres ládika jutott eszembe. Veszel hobbiboltban (vagy csinálsz) több rekeszes, viszonylag nagyobb fadobozt. Lefested valamilyen alapszínnel, mondjuk halvány rózsaszínnel, lefested repesztőlakkal, száradás után meg átmész rajta vajszínnel. Tetejére dekupázsolsz valamit, ami illik rá (virág, madarak, levendula stb), plusz még valami csipkét is applikálsz a dobozra. Nem nagy cucc elkészíteni, és dekoratív.

[link]

[link]

2015. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én őrülnék egy olyannak amit az utolsó linkelt :D szép és praktikus ajándék.
2015. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Mellszobor rolla,vagy valamilyen álltala kedvelt állatról.üveg kép hasonó témákkal.

A fütyid fából kifaragva,hogy akkor is velelgyél amikor nem vagy vele.

ha a nick ellenére nő vagy akkor állitható táborifapina hasonló okból.

2015. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm az eddigi válaszokat,


Első válaszadónak: A virágszál, a bor, és a pikáns étel az nálunk már nem különlegesség, nem telik el 1 hét hogy ne kedveskedjek neki ezek közül. Szívesen viszem őt éttermekbe, de legtöbbször én főzök neki, és gyertyák mellett fogyasztjuk el, a néha nem a legjobban sikerül "finomságot" :D


Második Válaszolónak: Ez a szex-es dolog kicsit bizarr. :D De ötletes szintén! Viszont én inkább romantikusabb típus vagyok, mint perverz. :P


Harmadik válaszolónak:Sajnos ékszert nem hordhat a munkája végett, de hasonló szépségeket készítettem neki, eddig gravíroztam neki a fába és formáltam azt: Pl. Virágtartó egy farönkből, tükörkeret, éjjeli lámpa fényképekkel kivilágítva.


ötödik válaszoló: Ilyenekben nem is gondolkodtam még. Eddig üveg munkáim voltak, üveg formázás és gravírozás volt. Maradjunk az olyan ajándékoknál amik élete végéig emlékszik rá.


Válasz adók!: olyan ajándékot szeretnék ismét, amit nem fog elfelejteni amíg él! :P Magas a léc, de számomra mindent megér az a tekintete amikor meglátja az ajándékát!

2015. aug. 18. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress egy ötvöst és kérd a segítségét készíts neki egy egyedi gyűrűt amibe bele van vésve valami szép idézett..
2015. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom.. :D
2015. aug. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!