Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy mozognak mostanság a...

Hogy mozognak mostanság a telekárak Mordorban?

Figyelt kérdés

A vulkán oldalán szeretnék venni egy telket, szőlő termesztéséhez. Azt olvastam jót tesz nekik a vulkáni talaj. Szívesen elmennék felmérni a terepet személyesen, de nem akarnak beengedni turistáskodni, meg úgy érzem valaki folyton figyel... És bármikor megyek, mindig este érek oda.

Aki járt már arra, ismerős arra, vannak ott haverjai, üzletfelei, gyűrűlidércei, akármi, tudja hogy mennyi lenne egy kis ház telekkel a hegy oldalán? Gázszámlát, csatornázást, ork-hadiadót természetesen fizetném.



#szem #mennyibe kerül #Mordorban telek #ki vagyok zárva a kapuból #láva folyik
2020. júl. 17. 00:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve a vízért mennyit kell ott fizetni? Netalán jobban járok ha Minas Morgulban keresek kiadó szobát?
2020. júl. 17. 00:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem engednek be az országba a járvány miatt.
2020. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mordorban nagyon alacsony a napsütötte órák száma, mert Sauronék orkjai nem bírják a fényt úgyhogy hiába a jó talaj, ha nem süt a nap.

Harad fele próbálkozzál!

2020. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mansour ***** válasza:
100%

Viszont a hőenergia szinte ingyen van, fóliasátrakban UV-lámpákkal jó termést lehetne elérni. Egy a gond, a víz csillagászati áron van. Kivéve, ha szerzel ork rabszolgákat, akik bőrtömlőkben hordják neked az Anduinból a vizet. Kb. három nap alatt tudnak fordulni egyszer a 20 literes tömlőikkel, úgyhogy naponta olyan 6-8 liter ingyen vízzel kalkulálhatsz. Persze ha sok száz ilyen rabszolgád van, az már a szőlőültetvény öntözéséhez is elég lehet.

De ha a városi élet jobban tetszik, Minas Morgul a neked való hely. A Nazgulok kiszolgálására egész iparágak épülnek, ami komoly karrierlehetőségekkel kecsegtet. Szerintem vágj bele!

2020. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 Akkor ki kell várnom amíg lecseng a járvány. Nem akarok úgy járni mint az a csávó akinek az a szép fogsora volt (aki a kapunál szokta üdvözölni a vendégeket).

#3 Harad drága és messze van. Mordor olcsóbbnak tűnik, nekem nincs sok pénzem.

#4 Minas Morgulban gondolkodtam én is, de több lakó is valami 10 méteres sárkányokat tart arrafelé, akik állandóan rikoltoznak, nem lehet ott aludni esténként.

Az ork rabszolgákkal én inkább egy alagutat ásatnék az Anduin és Mordor közt a hegy gyomrában, és bevezetném a folyót Mordorba. Akkor nem kéne a bőr tömlőkkel vacakolniuk többé. Felszabadítanám őket, hadd menjenek hobbitokat nyilazni.

2020. júl. 17. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Na akko'

A telekár, azaz a tele-kár a defindíciója szerint a varjú beszéde (kár-kár), amit közvetítenek a televízióban.

De sajnos Mordorban nincs televízió, én legalábbis egyet nem láttam. De ha lenne televízió Mordorban, akkor a tele-kár hangsebességgel mozogna, terjedne, amelynek a forrása a készülék lenne.

2020. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ne nagyon próbálkozz ott. Sauron az egész termést behajtaná adó néven.
2021. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!