Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vas megyei telekárak: nem...

Vas megyei telekárak: nem drága a lentebb megadott telek ára?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, Szentgotthárdon vagy Körmenden egy 1000 m2-es telek kerül 4 millióba. Közművek a telekhatáron, aszfaltos út van, bár rossz minőségű, közvilágítás nincs, a telek egyenletes fekvésű, szabályos, plusz csendes, szép környéken van. Mégis, nem drága egy ekkora telekért 4 millió? A környező falvakban fele ennyiért is lehet kapni.
2016. jan. 2. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Körmendtől 10 km-re közművetített telek nálunk a faluban 3 milliónál kezdődik... Úgyhogy városban a 4 millió nem sok. Aztán most az új csok miatt még emelkedni is fognak az árak... Lesz itt cudar világ. Pikk-pakk eltűnik q 10 milliós támogatás.
2016. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Melyik faluról van szó, ahol ilyen drágák a telkek? Én nemrég találtam Körmend mellett egy hasonló méretű telket, de oda nem volt ár írva. Máshol viszont ekörül vannak a telkek, 4000-4500 Ft/m2. A gond nálunk az, hogy a bankkal be akarjuk számíttatni a telket az önerőbe, és ezt csak 5-6 milliós teleknél teszik meg, alatta nem. Ha egy 4 milliós telket közművesíttetek, benne lesz 5 millióban nekem, de kétlem, hogy a bank felbecsülné ilyen sokra, félek, hogy mondjuk csak 2 millióra becsüli.
2016. jan. 3. 13:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Online értékbecslést készíttettünk az egyik szentgotthárdi telekről, nagyjából ismerjük az adottságait, mert beszéltünk a tulajjal, plusz meg is néztük, a 4 milliós telket 2,5 millióra becsülte az értékbecslő. Ennyit erről... :/
2016. jan. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!