Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Este ha jönnek meglátogatni...

Este ha jönnek meglátogatni milyen vendégváró italt illik kikészíteni az asztalra?

Figyelt kérdés

Ugyanitt nem tudom ha előre bejelentett a látogatás célja előre érdemes kikapcsolni minden wifi és telekommunkációs eszközt az elektromágneses zaj szennyezés miatt.Nehogy a teleportálás miatt egy szobával arrébb menjenek mert a szomszédban piri néni nem várná őket esti védőitallal és lehet rikácsolna is.

Mivel a hát mögött búzaföldek vannak gabonaköröket sem szeretnék mert aratás van éppen és a gazdák nem örülnének ha lefeküdne a gabona mert nem tudja a kombájn felszedni a földről.

Akinek ilyen tapasztalatai voltak vagy vannak ezekre a dolgokra hogy talált megoldást?



#repülés #repüla #tibibácsi pöttyös labdája #kitudja hol áll meg #csakabúzamaradjontalpontöbbinemérdekelszépestét #sajnamostaratnak
2020. júl. 26. 22:48
 1/9 anonim válasza:
69%
Nem tudom mit szívtál,de tuti jó anyag
2020. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Hazait kell adni nekik, azaz házipálinkát, mellé vacsinak jó kis tepertőt.
2020. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ki is feküdnének hamar a pálesztől a galaktikus diszkó után👽
2020. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tepertővel az a baj ha kicsit szikkadt száraz avas is lehet megfekszi az ember hasát akkor hogyan feküdheti meg a pocakját úrpajtásainknak.

Nem akarom mikor a kozmikus sebességgel szelik át a kozmoszt hogy meg kelljen állniuk hányni mert akkor valahol a bolygók közti űrben kell kinyitni az űrhajót oldalát kitudja milyen sugárzást kapnának valamelyik csillag közelében.

Inkább jó minőségű kolbász meg hurka lesz felkarikázva de azért csibész leszek kicsit chili darabkákkal kicsit átdörzsölgetem nekik úgyis később fog nekik csípni meg a wc-jüket majd szitanyomott barnára festik útközben ha nem vigyáznak.

2020. júl. 26. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Mars szeletet szerintem ne adj nekik. Ez olyan lenne, mint amikor külföldön jó szándékkal pörkölttel kínálnak bennünket, még csak nem is hasonlít. Ők is csalódnának.
2020. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából a Vissza a jövőbe díszcsomagolású kiadását adom nekik egy dvd lejátszóval azzal a kéréssel hogy ezt szeretném ami a filmben van.

Kolbász felkarikázva hurka tepertő lehet nem lesz esetleg székelykáposzta,pálinka mellé pörkölt kutyus vonyítása az esti holdfényben csak akkor lesz nagyobb mennyiségben ha én is kapok ilyen technikát.

2020. júl. 27. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
De várjál, ha kifekszenek a házitól, akkor nem fognak utazgatni. Am ha ma nem mennek hozzád, akkor hívj meg valami mulatós zenészt...bár lehet azután többen nem jönnek ide
2020. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

"Mars szeletet szerintem ne adj nekik. Ez olyan lenne, mint amikor külföldön jó szándékkal pörkölttel kínálnak bennünket, még csak nem is hasonlít. Ők is csalódnának."


Miért tán a földi hamisítvány? Akkor hol készül az eredeti mars-szelet? :D

2020. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

Egyebek közt a kérdésre válaszolva: alkoholt semmiképp ne mert ki tudja neki fognak-e menni a villanykarónak... gondolj bele mi volt a roswelli incidensnél! Pedig szegények csak egy kis whiskeyt akartak :(

Tejet SE mert laktózérzékenyek.

2020. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!