Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyik ismerősömet beteg,...

Egyik ismerősömet beteg, meglátogatnám. Mit vegyek, mit illik venni?

Figyelt kérdés
Májusba kórházba feküdtem, ott ismertem meg egy nőt, aki infarktussal került be az egyik osztályra.Azóta is beteg, szeretném meglátogatni.Mit vegyek neki? - Hirtelen bor, meg gyümölcslé jutott az eszembe.

2014. jún. 25. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy vegyek a Tescoba ajándékcsomagot?
2014. jún. 25. 09:29
 2/9 anonim ***** válasza:
A gyümölcslé jó ötlet,de szerintem ilyenkor alkoholt nem igazán szoktak vinni,legalább is én még soha nem vittem beteg ismerősömnek. Gyümölcslé helyett mondjuk vihetsz valami gyümölcsöt is akár úgyis itt a gyümölcs szezon. Ezek mellé esetleg vihetsz még egy kis aprósüteményt,pogácsa ilyesmi.
2014. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bort?!NE! Gyümölcslé meg egy csokor virág:)
2014. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kisebb saját készítésű gyümölcskosarat vinnék, tennék bele 1 szőlőt, 1 banánt, egy narancsot, 1-2 barackot, valami aszaltgyümölcsöt, netán valami rotkább mango, papaya, ilyesmit is.
2014. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rotkább=ritkább
2014. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. jún. 25. 10:36
 7/9 anonim válasza:
Azthiszem alkoholt nem szabad bevinni. Mikor èn kórházba voltam akkor a barátaim csokit, italt ès ètelt hoztak. Ètelt vigyèl inkább, mert a kórházi kaja rettentö rossz.:D 16/L
2014. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kórházba megyek, hanem a hölgy házába.Ezért kérdeztem, hogy bor jó-e.Ő otthon van már 3 hónapja táppénzen.
2014. jún. 25. 11:08
 9/9 Kurbaszov válasza:

"Tescoba ajándékcsomagot?" Még az ellenségemnek sem vinnék...

Valami nívósabb bonbont esetleg.

2014. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!