Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hozzám jönnél feleségül ?

Hozzám jönnél feleségül ?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok, Baranya megyéből.

Az első női válaszolót elveszem feleségül :)



2020. aug. 1. 03:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem próbálsz ismerkedni olyan elfoglaltságot, hobbit találni ami másokat is érdekel még fiatal vagy. Vagy próbáld meg ezeken az oldalakon:

Hirdetések


Keresési eredmények

Internetes találatok


Internetes társkeresési szokások fiatalok körében - Midra

midra.uni-miskolc.hu › document

PDF

C3%A1tt%C3%A9ranyag.pdf/73267f0f-a090-42cb-b159-5555c5695647 ... megjelentek ezen a felületen a különböző társkereső oldalak, melyek mára az egyik.

Hiányzó: huszonéveseknek ‎| Tartalmaznia kell a következőket: huszonéveseknek



A könyv kiadását a Randivonal támogatta - PDF Free Download

docplayer.hu › 5885686-A-konyv-kiadasat-a-randivon...

Olcsó: A társkereső oldalak használata többnyire egy-kétezer forintos kiadást ... például ha egy testes ötvenes férfi kizárólag modellalkatú huszonéves leányt ...


(PDF) Gombos János − Veszelszki Ágnes 2018: Online ...

www.researchgate.net › publication › 325013062_Gomb...

2018. máj. 8. - PDF | A társadalom reprodukciós alapintézménye az ismerkedés. Az emberek ... A "matching"-kultúra az online társkeresés alapvető részévé vált. A kutatás célja ... oldal a match.com, az OKcupid.com vagy az eHarmony.com, de a magyar vi- ... adó huszonéves, a legtöbb válasz 20 éves nőktől érkezett.

2020. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Bele olvasgattam az elsőbe mert az tűnt a leg értelmesebbnek. Ez mind szép és jó amiket ír, meg lehet elemezgetni, gyűrni csavarni, elméleteket gyártani, meg tesztelni embereket.

A valóság sajnos nem fog változni.


Az internetes társkeresés-ről én nagyon rossz véleménnyel vagyok, mert egyszerűen senki nem azt találja amit szeretne. Férfi többlet van a nők et meg megrohamozzák, de úgy hogy tényleg lehetetlenség így ismerkedni.

Az ilyen matchelős oldalakon meg hát ugye mindenki a szexre megy, vagy ha nem akkor csak egó növelésre.

Ennyi, nem kell csodát várni. Nekem társkeresőn még nem sikerült találnom senkit.

Való életben, fórumon, már sikerült, de tk-n soha, szerintem ez inkább el mond valamit, mint a tanulmányok :D

2020. aug. 3. 09:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Én se vagyok a társkeresők híve. Igaz, hogy szingli vagyok, de nem szeretnék a netről random csajokat felszedni, nem izgat, hogy mások ennyi évesen már a 2.-3. lánnyal jöttek össze.
2020. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11

Ugye fogtad, hogy ez humor kategória amúgy?

2020. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2020. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!