Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces történetek gyerekkorodból?

Vicces történetek gyerekkorodból?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 21:54
 1/9 anonim válasza:
98%

Sokat voltam a barátnőmék lakásában. Amíg az édesanyám a közleben dolgozott, suli után ők vigyáztak rám.


Előfordult, hogy egyedül voltunk, mert az ő szülei is olyan beosztásban voltak.


Aznap ugyanígy történt. A szobájában játszottunk, amikor hallottunk valami neszt a fürdőből...hát, egy kicsit azért féltünk, 8-9 évesen még elég élênk a képzelet, szóval mindenfélêt gondoltunk. Oda osontunk a fürdőhöz és égett a villany bent. Visszafutottunk a szobába és felmásztunk az emeletes ágyra az összes plüssel nagy sikongatások közepette.


Aztán hirtelen benyitott valaki és azonnal dobálni kezdtük, kiderült, a barátnőm eltalálta a fejét egy nagy plüssel és kiderült hogy a nővére volt, amikor felkiáltott és rászòlt a barátnőmre...ő jött haza észrevétlenül.


Nagyon vicces volt...de még mindig nem értem, hogy jött be hangtalanul a lakásba.

2020. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Elég furcsa barátságba voltam a gyerekkori barátnőmmel...kicsit fölényeskedő volt, de ez az eset visszagondolva tényleg humoros.


A telkükön voltunk, kisikolások voltunk.


A wc... a budi, ami tele volt pókhálóval, a telek végében volt egy dombon, ami pont a ház konyhával szemben helyezkedett el. Szóval már esteledett, általában mindig felkísértük egymást oda, ha kellett. Akkor én kértem, hogy jöjjön velem. A család lent vacsorázott és amikor beültem, kirántotta az ajtót és lefutott a dombról..és mindenki látott..

2020. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 butt ***** válasza:
78%
Rámdōlt a mosógép
2020. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Az udvarunkban 4 fiú volt, és nagyon elevenek. Egyszer eltervezték, hogy meg kellene viccelni a szülőket, hogy megijedjenek. Kitalálták, hogy az áttetsző, piros mikuláscsomagból csíkokat ragasztanak fentről lefelé a homlokukra, mintha vérezne a fejük – már előre jókat nevettek a reakciókon. Amikor a legtöbb szülő volt az udvaron, jajveszékeléssel rohantak be a nagykapun, mint akik nagyon szenvednek. Először mindenki kétségbe volt esve, de amikor közelebbről nézve látták, hogy mi van, nagyon mérgesek lettek, és mindegyik gyerek kikapott. A verés előtt, meg amíg ki nem derült a csíny, a szülők mögött mi kisebb gyerekek és lányok nagyon élveztük az előadást és a fogadtatást.
2020. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Kicsikoromban szerettem meztelencsigákkal játszani. Egyszer fogtam egy marék csigát, és nagy boldogan letettem a konyhaasztalra anyukám elé, aki éppen evett.


Bátyám egyszer átment mamámhoz, hogy megkérje, vigye le őt biciklizni a közeli templomhoz, mama nem vitte le, bátyám pedig olyan mérges lett, hogy fogta az ajtó mellé állított szemeteslapátot, és elhajította. A poén ebben az, hogy a szemeteslapát soha többé nem került elő.


Egyszer alsós/ovis koromban, már nemtudom mikor, fel akartam dobni egy kavicsot a háztetőre, és véletlenül kitörtem a konyhaablakot. Anyukám pont az ablak mellett evett.


Régebben sok videófelvételt készítettek szüleink rólunk. Az egyik ilyen felvételen van rajta, hogy öcsém egy bottal meg akarja ütni a macskát, én nem hagyom neki, és bemegy panaszkodni szüleinknek. Mikor pedig mindenki bement a házba, kivéve őt meg a kamerást (aki már nem tudom ki volt), fogta a botot és csak azért is megütötte vele a cicát.

2020. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Lehugyoztam egy létra tetejéről.

Iszonyatosan csobogott!

2020. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer letekercseltem a vécépapírt, mert kíváncsi voltam, meddig ér el. A konyhából nyílt a fürdőszoba, utóbbiból indultam, és már a konyha túlsó végén jártam, amikor jött anyám és lecseszett :)
2020. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonya mellett akartam kézen állnk,sikerult is,neki a fának :D


Meg volt egy kis labdám amibe elvileg mimdig beleharaptam xd


Meg egyszer apám sorebe beleittam VÉLETLEN :)

2020. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy olyan (kb 7-8 éves lehettem) akkor még egy szobában aludtam a szüleimmel. Ők éjaszaka elkezdtek d***ni. Én felébredtem rá, megkérdeztem, hogy mit csinálnak. Erre ők: játszunk. Én meg megkérdeztem, hogy jaj de jó, én is játszhatok? :D
2021. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!