Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a világ legsikerteleneb...

Melyik a világ legsikertelenebb énekese?

Figyelt kérdés
Mindenki arról beszél, ki is a világ legsikeresebb énekese, de arról meg senki se beszél, hogy ki a Föld legsikertelenebb előadója.

2020. aug. 19. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én, mert még a zuhany alatti koncertjeimet sem akarom még én magam sem hallgatni.
2020. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak zeneszerzőt tudok ilyet; Ennijó Rosszinni.
2020. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:

Szerintem sikerrel pályázhatna a címre a szomszéd utcában lakó pasas. Az anyja énektanár volt, ő tanította énekelni. A hangterjedelme viszonylag oké, de szegénynek nagyon repedt fazék hangja van. Viszont ő meg van róla győződve, hogy mekkora király, valami klipet is csinált magának, ahol egy őszi erdőben sétálva, élénk színű utcai ruhában, fülhallgatóval a fülében énekel valami feldolgozást. Tehetségkutatókra is mindig megy, sosem jut át az első rostán sem. Nem véletlen...

De ha konkrétan előadóra gondolsz, aki fellépésekre jár meg dalai vannak, az már alapból nem sikertelen, hiszen ha fellépése van, akkor akad néhány ember, aki kedveli, amit csinál, az meg már sikernek nevezhető, még ha hangyányi is.

2020. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!