Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Talán ilyen volt a világ...

MoneTaliMonolisAmo kérdése:

Talán ilyen volt a világ előtt levő kacskaringó?

Figyelt kérdés
Az egész isten fiai futóversenyével kezdődött, nagyon komoly történet, meg kell értened a dimenzionális lét értelmét, hogy tudd a választ. Ezért látnod kell! a dolog, akkor minden hat mellett, lenne egy ó is, ezt látnotok kell emberek! Értitek! Mert most, meg fogjuk váltani,a dolgok rendjét, természetet fogunk kovácsolni a lelketekbe, és meg fogom nektek mutatni, az új, módszert, a kiváló technikát, amivel, te megad lehetsz maga a kacskaringó. Szóval, sosem értettem miért, de nem lehetek kacskaringó...nah, amit elterveztünk, közell áll, az ötödik dimenziós fénytest-hez. Ti is tudjátok de Én... :(

2019. dec. 29. 00:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ezek után, isten fiai, szinkronfutók lettek, mikor isten azt mondta, hogy tádé.
2019. dec. 29. 00:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a tejnek útja legyen, előtte valakinek ki kell lötykölni...
2019. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtam MoneTaliMonolisAmo hogy egyszer meg fogod említeni a teremtés szelét!

Én úgy tudom az egész a dogonok földjén kezdődött. Mert amikor a Sörius csillagtól ideutaztak az istenek teremteni, akkor donga lábakon érkeztek a dongonokhoz (eredetileg így hívták őket, de az antigravitációs viták és növekedési mormonok miatt kiegyenesedett a térdkalácsuk, azóta csak dogonok). Ők voltak az istenek -vagy aztán a derilálással gyökkettőre levont istenekből egy - fiai. Tényleg elkezdtek szélsebesen futkározni, Borraász a nyugati szelek istene vezérletével. Az ózin ekkor keletkezett. Először volt minden hat - 666 - ó, aztán azonnal egy redukciós interplanetáris regresszióban levált a három o és ebből lett az ózon (lehet hogy Gyula volt, nem tudom). Ez volt a felső szelek teremtésének napja, Gyula napján. De hogy leérkezzen ez a könnyen belélegezhető O3, alá kellett szállnia isten donga boltozatú lábakon rohangáló fiaihoz. És lőn virágosság - és megteremté a drukkolási mintát -, az O3 alászállt és követve isten fiainak kacska lábaikon gatyába ringó futását, az égen létrejött és alászállt az ősi Hélix Dénes alkotta kacskaringó, ami létrehozta a 3D-t. Amikor ez szél formájában távozott isten fiai által mindörökké, az létrehozta a 4. és 5. dimenziót, azóta a dogonok bilaterális gömb szerkezetű kockafingokat szellentenek.

Ez vala tremtői nap a Tőkés Véce előtti pillanatban...


Már-ki

2019. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szép válaszok, hát, köszönet. :D Olyan logikai összefüggést hoztatok létre válaszolók, főként te, Már-ki, hogy az csak na. :)
2019. dec. 29. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!