Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Magyarországon lehet engedélly...

Magyarországon lehet engedéllyel tartani hegyi trollokat? Milyen engedély kell hozzá?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
a gyakoritól kérjél engedélyt. úgy tűnik, adnak..
2020. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Könyörgöm fejezd már be ezeket az engedélyesdiket!
2020. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Engedély nélkül is nyugodtan tarthatsz. A varázslények tartásához nem kell külön engedély. Az unikornisomat is engedély nélkül tartottam amíg a szomszéd sárkánya meg nem ette. A sárkányok tartását viszont szerintem jobb lenne engedélyhez kötni. De sajnos Magyarországon még nem áll ilyen szinten a varászlények szabályozása.

Egyébként sok sikert a trollhoz😊

2020. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Az utolsó rosszul tudja, kell hozzá engedély! A helyi önkormányzatnál próbálkozhatsz, de legtöbbször várólistára teszik az embert, online pedig borzasztóan körülményes ezt elintézni. A hegyi trollok veszélyes lények, mindenképpen valamelyik hegységben kell élned a tartásukhoz, erről is kell igazolás, valamint agresszívak, szóval javaslom, hogy előtte végezz el egy OKJ-t, ahol az ilyen lények kezeléséről tanulsz; akkor nagyobb eséllyel kerülhetsz előrébb a várólistán is.
2020. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tenyésztem őket, most születtek bébiktrollok, hat generáció óta vannak nálunk, zek valamivel szelídebbek, kezelhetőbbek mint a vadon élő. Írj privátban ha szeretnéd megnézni őket, kettő hím meg egy nőstény van, két hónaposak, még szopnak, de októbertől vihetők.
2020. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A mezei troll sokkal gyakoribb, ha esetleg pótalkatrész kell, akkor vedd figyelembe ezt is
2020. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát hegyi trollok tartásához olyan hely kell, ahol nagyon jól érzik magukat, mert intelligens lények, és meg fognak szökni. Őket nem tudod úgy bezárni, mint a gepárdot, pingvint, komódói varánuszt stb.

Szerintem jobban jársz, ha kerti törpét tartasz. Sok boltban kapható, és ők annyira kötődnek a helyükhöz, hogy meg sem mozdulnak.

2020. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!