Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elfogytak a kérdéseim, hol...

Elfogytak a kérdéseim, hol vehetnék újakat?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá, hogy a tegnap kinyitott friss és ropogós kérdéseim totál el is fogytak. Szomorú vagyok, mert ingyen nem terem sehol. Áldoznék is pár száz forintot egy újabb adagra, de nem tudom hol árulnak minőségi kérdéseket. Nekem ugyanis fontos, hogy jó mondatszerkezetű, helyesírásilag majdnem kifogástalan minőséget kapjak a pénzemért, hiszen azért még se nézzenek már tök prolinak ezen az oldaln, még akkor se ha tökre anonim meg minden.


Most ezt az egy kérdést sikerült magamból kiizzadnom, viszonylag értelmes stílusban, de többre ma nem vagyok képes magamtól, segítsetek, mert szükségem van újakra!


Köszke!



2020. aug. 26. 12:44
 1/1 anonim válasza:
A Tescoban lehet kapni, Salgótarjánba szállítják a legtöbbet, de Sopronban, Harkányban és Győrben is van elég sok ha jól tudom
2020. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!