Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire elfogytak innen az...

Ennyire elfogytak innen az emberek?

Figyelt kérdés
2010-11 körül szoktam rá az oldalra, szerintem akkor is terjed el igazán. Általában ugyanazokat a kategóriákat nézem, néha térek át másra, de akkor is ugyanazokra inkább, tehát ilyen üzlet és pénzügyek kategóriába alig voltam még. Egyik kedvenc kategóriám a sport, de úgy érzem szinte teljesen elfogytak onnan az emberek... régen, 2012-be pld. minden F1-es futam előtt volt egy kérdés, hogy sztek ki nyer... meg ilyenek. Voltak érdekes kérdések is. Most meg nagyon ritkán látok új kérdéseket, és szinte azt érzem, hogy én tartom egyedül a frontot a kategóriába... de komolyan. Rajtam kívül egy-két ember szokott még ott válaszolgatni, mások ritkán és akkor is csak röviden odaböfögnek valamit. Lassan már úgy érzem magam pld. a sport kategóriákba, mint ha egy kihalt bolygón lennék. Semmi élet nincs. De régen nem ez volt... miért van most ez?

2016. máj. 4. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Időnként benéztem abba a kategóriába. Nincs más csak kondi így, kondi úgy. Nagyon unalmas szerintem.
2016. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogytak el csak a átmentek a tiniszex kategóriába.
2016. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az tűnt fel hogy itt az egyébben nem nagyon jön válasz és sok a 0 válaszos kérdés. Mondjuk én se jártam itt eddig. Egészség is olyan hogy sok a kérdés kevés a válasz.

Szexualitás, Tini kapcsolatok, Gyerekvállalás pörög nagyon.

2016. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azokban pont nem mozgok nagyon :D. Néha átnézek a szexualitásra, de mondjuk ott tényleg van élet. Én a sport, mozgáson belül a versenyek, olimpiák, labdajátékok, esetleg kerékpározás, testépítés kategóriát nézem. Főleg előbbi kettőt. A kondis kérdésekből tényleg viszonylag sok van. De az előbbi kettő nagyon behalt, ott gyakorlatilag én vagyok az egyik legaktívabb válaszoló :D. Pedig szerintem lenne jövő, hát bármilyen sport, amit néz vagy űz az ember, esetleg kulisszatitkok, érdekességek, toplisták stb., tehát csomó jó kérdés felvethető. Ehhez képest néhány van és arra is alig érkezik válasz. Lehet akik a sport iránt érdeklődnek azok egy-két oldalra irogatnak inkább, mondjuk facebookon valahova, vagy nso meg ilyenek.
2016. máj. 8. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!