Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mindig mosolygok, vagy nevetek...

Mindig mosolygok, vagy nevetek amikor nem kéne. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez nevetséges!
2020. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ. Ha pl. temetésen nevetsz vagy azon mikor a másik megüti magát, az tényleg nem normális. Ha csak egyszerűen mindent elhülyéskedsz, akkor szerintem szimplán önbizalom hiányod van és félsz komoly döntéseket meghozni, és ezt a gyerekes viselkedést mint "maszkot" hordod. Lehet simán stresszoldó is.
2020. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha zavarodban nevetsz, akkor nagy fokú önbizalom-hiányod van. Próbáld magad ez irányban fejleszteni!
2020. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem temetésen nevetek mosolygok, hanem akkor amikor példázl néms csöng van. Eszembe jut valami, és elmosolyodok. És kínos
2020. szept. 11. 15:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Leírom mégegyszer: Nem temetésen szoktam mosolyogni, hanem amikor például néma csöndvan, akkor mindig eszembe jut egy vicces dolog, és azon mosolygok
2020. szept. 11. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Abból talán kiindulhatunk, hogy ha valaki mosolyogni akar, akkor mosolyogni fog. Éppen ezért kevés feleslegesebb megnyilvánulás van, mint másokat mosolygásra kérni, esetleg felszólítani. Ez viszont sokakat nem tart vissza attól, hogy megtegyék. Mi ez a zsigeri követelőzés és miért van egyre több nőnek gondja azzal, ha parancsba adják neki a mosolygást?


Élet+Stílus: Miért mondogatja mindenki a nőknek, hogy ... - Hvg

hvg.hu › elet › 20170512_Miert_mondogatja_mindenk...

2020. szept. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha "példázl néms csöng" van (főleg, ha még hangosan ki is ejtem), azon én is mindig elmosolyodok :)


AMúgy nincs ezzel semmi baj, addig, amíg tudod konrollálni és nem akadályoz a mindennapok során. Én is mindig vidám vagyok, nevetek, másokat nevettetek.

2020. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Velem is pont ugyanez a helyzet. Nagyon bosszantó, hogy ilyen vagyok. Legtöbbször suliban szokott ez lenni velem, órákon amikor csend van, és senki sem beszél. Már megszoktam, hogy mindenki hülyéskedik, és olyankor ugye lehet nevetni, meg mosolyogni. De amikor senki nem beszél az olyan fura, és olyankor ülök ott mint egy bolond és mosolygok magamban a semmin.

Aki ezt látja tuti bolondnak néz. Meg amikor pl órán filmet nézünk akkor is csend van, nem beszél senki, na én akkor is mosolygok, meg úgy érzem, hogy hangosan elfogom nevetni magam, és ez nem vet rám túl jó fényt, ha egy szomorú filmet nézünk pl.


Szóval eléggé idegesítő, hogy ilyen vagyok. És igen, ez szorongás és önbizalomhiány.

2020. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!