Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok társaságban...

Miért nem tudok társaságban beszélgetni? Nem tudok visszaszólni, hagyom, hogy beszóljanak nekem én pedig csak nevetek vagy mosolygok és a földet nézem, egyszerűen zavarba jövök.16 éves vagyok, fiú.

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem vagyok olyan mint a többiek. Ha kettesben vagyunk valakivel jól megy a beszélgetés, de társaságban egyszerűen csak hallgatok, és félek konkrétan megszólalni. Van a sulinkban egy lány csoport kb 10-15-en vannak és az a csoport nevük hogy létrák, illetve mindenki úgy hivja őket meg ők is magukat, és ők gyakran beszólogatnak embereknek. Ma állunk ott a suli udvarban az osztálytársaimmal erre odajönnek és beszólogattak, osztálytársam vagyis egyik jó barátom megkérdezte tőlük, hogy ti azért vagytok létrák, mert könnyű megmászni titeket? Ekkor mind elszégyelte magát, és elmentek egyből. Én viszont mikor rám mondtak megjegyzéseket csak álltam ott és annyit mondtam hogy nem.. meg ilyenek.. Mit csináljak szerintetek? Mindenkinek hagyom, hogy oltson...

2019. szept. 3. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Ha vissza szólsz, akkor lehet, hogy rosszabb lesz. Akár megütnek vagy valami, ha lányok letettek volna, mááár régen.


Fordított pszichológia. Mondj róluk szép dolgokat, dicsérd őket.

Persze hülyén hangzik, de nálam bevált.

Azt mondta, hogy csúnya vagyok. Egyetértettem vele. Azóta sem szólt hozzám. Nincs miért beszólnia, önteltek. Imádják, ha dicsérik.


....



Vagy csak ne foglalkozz ezzel.

2019. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló bajom van
2019. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!