Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tervezek egy szoftvert, már...

Tervezek egy szoftvert, már majdnem kész! Szerintetek?

Figyelt kérdés
A szoftver két számot fog összeadni és kíírja az eredményt! Van benne kivételkezelés, dependency injection, és készítek hozzá teszteseteket is. Na?
2020. okt. 10. 00:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Arra vigyázz, hogy ha "két, általad kiválasztott" számot ad csak össze a szoftvered, akkor ez esetlegesen csökkentheti annak piaci árát. :-)
2020. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Több kiadás is lesz.


Demo: ingyenes verzió, egy számot tud összeadni.

Basic: Két tetszőleges egész számot tud összeadni.

Pro: Két tetszőleges egész, vagy lebegőpontos számot tud összeadni.


Az Basic és a Pro árazásán még nem gondolkodtam, de nem lesz túl drága.

2020. okt. 10. 12:11
 13/26 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, remek, látom van már tapasztalatod is olyan tekintetben, hogy különféle változatokat érdemes létrehozni, a piaci igényeknek megfelelően. :-)

A demo változat viszont ne tartalmazzon "trial" lehetőséget, mert esetlegesen még a végén kikerülik a trial-t és nem vásárolják meg a pro lehetőséget, ezt ugye gondolom nem szeretnéd. :-)

2020. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hadsereg figyelmét is felkeltetted ezzel...
2020. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#13 Három külön alkalmazás lesz, tehát minden verzió csak annyit tud amit írtam. Erre odafigyelek!


#14 Erre nem is gondoltam, de szerintem nekik van már hasonló szoftverük.


Azon agyalok most, hogy lehetne még egy Expert verzió is... A Pro két egész, vagy két lebegőpontos számot tudna összeadni, de nem lehetne keverni őket. Az Expert már ezt is tudná, tehát egészhez lebegőpontosat, és fordítva. Erre lenne igény szerintetek?

2020. okt. 10. 12:32
 16/26 Argloss ***** válasza:
87%
Szerintem a PRO verziónál legyen minden nyelvből külön letölthető változat!
2020. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Argloss ***** válasza:
91%
A dokumentációt ne felejtsd el!
2020. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Valamilyen tudományos rendezvényen bemutathatnád, mert így elsőre elég hitetlennek hangzik....a valóságban vagy a fantáziádban létezik? Nem mindegy...Lehet, hogy Marika néni számokat mond neked, de hogyan tudod leellenőrizni, hogy igaZz?
2020. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A pro változathoz már jár némi "tech support" is, ha némely felhasználónak problémája támadna?
2020. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Persze, lesz tech support (telefonos is!!!) meg dokumentáció, minden amit el tudtok képzelni! Jajj úgy izgulok, lehet, hogy ezzel most befutok?


Arra gondoltam, hogy a legközelebbi Siggraph-on mutatnám be, tudom az grafika, de valami grafikai szoftvert is összedobnék addig, és azon keresztül demonstrálnám az úttörö megoldásaimat.

2020. okt. 10. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!