Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tervezek egy szoftvert, már...

Tervezek egy szoftvert, már majdnem kész! Szerintetek?

Figyelt kérdés
A szoftver két számot fog összeadni és kíírja az eredményt! Van benne kivételkezelés, dependency injection, és készítek hozzá teszteseteket is. Na?
2020. okt. 10. 00:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Egy dolgot még nagyon-nagyon tarts észben!

Ne fejleszd és teszteld ezt a szoftvert olyan gépen, olyan környezetben, amely bármilyen hálózati kapcsolattal rendelkezik! Ez azt a célt szolgálja, hogy más tudomására ne jusson az a fajta algoritmus, megvalósítás, ahogy leprogramozod a szoftver működését. A forráskódot is ennek megfelelően, hétpecsétes titokként őrizd valahol, senki tudomására nem juthat! :)

2020. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%
Azért felhőszolgáltatás mindenképpen legyen hozzá. Gondoskodni kell az eredmény biztonságos tárolásáról.
2020. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A NASA a próbaverziót mikor kapja kézhez? Gondolom utána mi is kapunk majd pár hónapra rá egy kész produkciót. Mennyi lesz körülbelül? Gondolom a fejlesztési költségek(Nyílván nem egyedül dolgozol ezen), az áram, maga a doksi megírása, szerintem több száz oldal is lehet.. Egyszóval ez nem kis meló, aminek az árát meg kell téríteni. Évekkel később álmaimban, akár egy több százezer forint értékü, kivonni is tudó rendszer összehozása is megvalósítható lenne.


Tudom tudom, ne dumáljak, nem én csinálom, és ez egy hatalmas munka.. De hátha mégis, hónapok verejtékes munkájával kihozható egy kivonó, béta válozat is. Követni fogom a termék fejlődését!

Hálás vagyok, amiért ebbe a korba születtem.

2020. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#23 amíg nem készül el a kivonni is képes változat, addig kikerülheted azzal, hogy az egyik összeadandó szám negatív. ;)
2020. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mindenképpen webesen csináld meg mert az olyan trendi és igen ahogy írták, felhős legyen mert az is trendi. Vékony kliens legyen, a számítás a felhőben legyen elvégezve és az eredmény kiíratását felhős grafikus gyorsítóval rendereltesd és streameld a kliens gépre. Nevezd ezt a gigászi vállalkozást startupnak és már a félkész verzióval kezdjél el befektetőket keresni. Biztosítsál early accesst is az első félkész verzióhoz féláron, mert most ez is menő.
2020. okt. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

+1


Nyomd fel kickstarterre, markold fel a célzott támogatás sokszorosát, vedd fel a haverjaidat alkalmazottnak, verjétek el a teljes összeget, és soha, de soha ne fejezd be a programot!

2020. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!