Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Felvettem az iszlám vallást....

Felvettem az iszlám vallást. Felmehetek buszra úgy, ha majonéz van nálam?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak ha a Mekkaba indulo jaratra szállsz.
2020. okt. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Akkor tedd le, és élj a saját vallásod szerint. Miért, te, magad, mit gondolsz, felszállhatsz -é, vagy nem? A vallásod az a te hited. Te mit hiszel erről? Hogy pl az Isten/istenek, akit/akiket tisztelsz, végtelen haragra gerjed? Mert akkor én nem kockáztatnék, hogy felszálljak majonézzel egy buszra így.
2020. okt. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak azért vettem fel, mert gyorsan itt a szilveszter szeretnék nagy robbanást meg sok bulát.

Ha mustár is van nálam az már gondolom nagyon durva, és sikítva rohannának le a buszról.

2020. okt. 12. 00:45
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

*Amúgyis, lehet, hogy fordítva ülsz a lovon; nem az ember van a vallásokért, hanem a vallás van az emberekért;pl ilyen eredettörténet-magyarázatot, meg biztonságérzetet adhat, ha az ember úgy gondolja, tudja, hogy honnan származik, hogyan teremtődött meg. Tehát ez azért van. Meg még ilyen erkölcsi iránymutatást is adhat, de szóval szerintem ennek nincs köze a majonézhez. A majonéz nem erkölcsi kérdés. Ha már azért akarnád felvinni a majonézt, hogy fejbeverj vele valakit, az már megint más kérdés, annak már megint van egy másik vetülete.


Na, okés, és, mivel látom, hogy a kérdés a humor-kategóriában helyezkedik el, ezért adok rá még egy szórakoztatóbb magyarázatot is (megkísérlem :))


Na, tehát. Előszöris, vegyük sorra, milyen fajta az a majonéz, és milyen a lejárási szavatossága. A második, amit meg kell figyelned, a majonézes bödön méretei. 20 centi két mili hosszúságig még fölviheted a majonézt tartalmazó bödönt; de 20 centi 2 mili fölött már tilos; ott már csak úgy lehet nálad, ha sikerült belecsempészned egy utastársad bajusza alá. Ha viszont nincs bajusza, akkor pekhed van :D:D:D Köszönöm a figyelmet. :):):)

2020. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak ne ketyegjen
2020. okt. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak jelzem az illetékeseknek: tubusba rejtett pokolgepet kell keresni!
2020. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A majonézt vagy felszállás előtt megehetik veled, vagy a busz tetején kell utaznod, a többi majonézes között.
2020. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fél liternél több ne legyen!
2020. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, hogy mire kell a majonéz, így ez csak egy tanács. Ha ízesített egyiptomi barna lóbabbal elegyíted nagyobb lesz a pusztítás hatósugara.
2020. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél még fel egy Pléh pofát akkor valószínű nem szúrnak ki!
2022. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!