Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy vírusok nem létetnek?

Figyelt kérdés

Elmondta, leírták sokan a facebookon, hogy kamu a vírus kaptak is sok lájkot. Ezzel szemben meg magukat "virológusnak " nevező okj-s barbárok meg itt mondják, hogy vírus meg stb.


5g!!!


Csak jobban hiszek a lentebb linkelt tüntetőknek.



#lapos Föld #Covid911 #Menyét György
2020. okt. 30. 10:40
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez egy értelmes tüntetés!!

2020. okt. 30. 10:41
 2/10 Mansour ***** válasza:
100%
Én sem láttam még vírust, szóval nem nagyon hiszem el, hogy van. Mondjuk azt se hiszem, hogy valami láthatatlan sugárral küldik a képet a tévébe, meg hogy az a bazi nehéz repülőgép fel tud szállni a levegőbe. Hát még a 10 dekás makett is leesik ha eldobom, akkor az ezerszer nagyobb repülő hogy tudna egy centire is felemelkedni?
2020. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

2#

Respect

2020. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én a saját segglukamban sem hiszek. Azt sem láttam még soha.
2020. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem! Nincs segglukad! Én meg vakbelembe hiszek! Állítólag kivették, de nem láttam.
2020. nov. 5. 09:18
 6/10 Mansour ***** válasza:
Kérem szépen, megmondom tisztelettel, hogy ez így hülyeség! Hát nincsen is olyan hogy vakbél! Vagyis hogy éppen hogy de van! Mert egyik belünkkel se látunk, tehát minden bél vakbél. De ha nincsen látó bél, akkor mér lenne külön vakbél? Ez kérem hülyeség.
2020. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5g!
2020. nov. 5. 14:48
 8/10 Wadmalac ***** válasza:

"Hát nincsen is olyan hogy vakbél! "


Dehunnincs. Az enyémet a belgyógyász -sebész ezzel együtt vette ki:

[link]

2020. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nem fogják fel, hogy a föld lapos. Ha tényleg gömbölyded lenne, akkor a vírusok (gömbölydedek) léteznének, de mivel nem az, ezért nem létezhetnek.
2020. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

A koronavírus is lapos?

Azért jön be ajtó alatt is?

2020. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!