Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem értem ezt a viccet, lécci...

Nem értem ezt a viccet, lécci segítene valaki megérteni?

Figyelt kérdés

Hirdetés

A kisfiú egyik reggel sírva ébred fel. Az apja kérdezi: - Miért sírsz kisfiam? - Mert azt álmodtam, hogy meghalt a nagypapa. - Ne félj, kisfiam, csak álmodtad, nem halt meg. Másnap meghal a fiú nagyapja. Megint sírva ébred, az apja kérdezi: - Miért sírsz kisfiam? - Mert azt álmodtam, hogy meghalt a nagymama. - Ne félj, kisfiam, csak álmodtad, nem halt meg. Másnap meghal a fiú nagyanyja. Megint sírva ébred a fiú, az apja kérdezi: - Miért sírsz kisfiam? - Mert azt álmodtam, hogy meghaltál. Az apa nagyon megijed, másnap egész nap reszket a félelemtől. Alig tud dolgozni, nem eszik, nem iszik. Amikor hazaér, mondja a feleségének: - Ma volt életem legrosszabb napja. - Nekem mondod? A postás itt halt meg a ház előtt.


nem értem a lényegét lécci valaki magyarázza el...:D


2010. dec. 21. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az,hogy a postás volt a gyerek apja és nem az "apa" :)
2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mit nem lehet ezen érteni?


azt álmodta a gyerek, hogy meghalt az apja.. mire rá meghalt a postás.. még most se esett le?

2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rögtön leesett:)

na szóval. Azt mondja a kisfiú, hogy azt álmodta, hogy meghal az apja. Ezért ijed meg az apa, de másnap a postás hal meg, azaz ő az igazi apja a fiúnak.

2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de most már értem..:D köszönöm:D
2010. dec. 21. 20:42
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt tök jó vicc..Meghalt a gyerek apja..A POSTÁS
2010. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszi ez nagyon jó :DD
2010. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
xD :D
2010. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekemse esett le..xd
2010. dec. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
xD! EZ jó!!
2010. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mert azt álmodtam, hogy meghaltál."


Akkor rosszul fogalmazták, mert nem azt mondta, hogy meghal az apukám, hanem a pasinak mondta, és ez így kicsit fura, de ettől függetlenül nekem leesett :)

2011. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!